Proste sposoby na podrywanie

 

Wielu panów nie ma pojęcia, iż kobiety nie da się zainteresować swoją osobą poprzez zapraszanie do jednej restauracji, dawanie kwiatów oraz rzucanie niezbyt wygórowanych komplementów. Trzeba się postarać, aby zdobyć zainteresowanie kobiety, ponieważ one nie szukają jedynie chwilowej zabawy, a czegoś bardziej stałego i wartościowego.

Sposoby na zdobycie kobiety

sposoby na podrywJeśli interesuje nas jakaś koleżanka w naszym otoczeniu albo jesteśmy na imprezie i chcielibyśmy zaprosić na randkę całkiem obcą kobietę warto zastanowić się nad tym w jaki sposób. Okazuje się, iż sposoby na podryw nie są wcale takie oczywiste, gdyż należy wykazać się kreatywnością oraz zaangażowaniem. Wiele pań docenia, gdy potencjalny kandydat na partnera nie jest osobą, która jedynie chce dawać kwiaty oraz mówić komplementy. Warto dobrze słuchać i pokazywać to potencjalnej partnerce. W szczególności, gdy chcemy zdobyć piękną kobietę na więcej niż jeden wieczór. Liczą się mniejsze i większe gesty, a także wymyślanie nowego miejsca na randkę. Możemy spytać ją o jej zainteresowania i zaproponować kolejną randkę w miejscu, które pasuje do tych rzeczy. Nie rezygnujmy również z ujawniania własnych hobby, które mogą ją również zainteresować i będzie chciała ich spróbować. Pamiętajmy też, że kobiety są bardzo sprytne i będą wiedziały, gdy staramy się o nie naprawdę, a kiedy zależy nam jedynie na jednonocnej przygodzie. Dostosujmy nasze zamiary do zaistniałej sytuacji.

Zdobywanie kobiet nie jest wcale takie proste, jednak wystarczy słuchać i zapewniać kobietę, że jesteśmy nią zainteresowani. Oczywiście, nie róbmy tego jedynie poprzez komplementy i kwiaty. Wykażmy się kreatywnym umawianiem randek, a także starajmy się pamiętać co nam ostatnio opowiadała i co lubi jeść czy pić.