Projektowanie stron jako pomysł na biznes

Nazywam się Aleksandra i niedawno ukończyłam studia informatyczne w jednej z Częstochowskich uczelni. Studia skończyłam z wyróżnieniem i wiele częstochowskich firm proponowało mi zatrudnienie i o mnie zabiegało wielokrotnie. Ja jednak zdecydowałam ostatecznie, że chcę założyć swoją firmę.

Projektowanie stron nie stanowi żadnego problemu

Projektowanie stronZ wiedzą jaką posiadam to na pewno odniosę ogromny sukces. Chcę założyć działalność, która będzie oferowała projektowanie stron, ponieważ doskonale się na tym znam. Na studiach zajmowałam się tym zagadnieniem i projektowanie stron Częstochowa nie stanowiło dla mnie żadnego problemu. Planuję także sprzedawać gotowe strony internetowe, ponieważ mam mnóstwo pomysłów, które na pewno spodobają się moim klientom. W naszych czasach prawie wszystkie firmy mają swoje strony www, ponieważ jest to najłatwiejszy sposób na dotarcie do kontrahentów. Mam już przygotowaną listę dla kogo mogłabym przeprowadzić projektowanie stron i planuję się ze wszystkimi skontaktować. Moja praca nie wymaga posiadania biura, więc będę pracowała w domu. Mam duży dom w centrum Częstochowy i jeden pokój przeznaczę na swój gabinet, w którym będę tworzyła strony www dla klientów. Bardzo się cieszę, że zdecydowałam się zacząć na własna rękę. Mam ogromne doświadczenie i uwielbiam wyzwania. Na pewno będę się realizowała w tej pracy, ponieważ projektowanie stron jest jednym z moim ulubionych zajęć. Dobrze jest połączyć pasję z pracą i uzyskiwać z tego dochody. Dla swojej firmy oczywiście już mam strony internetowe, które zaprojektowałam.

Jeszcze nie zdecydowałam, która wykorzystam, bo wszystkie strony www, które zrobiłam doskonale się nadają. Poproszę o pomoc mojego chłopaka. Spojrzy na to obiektywnie i na pewno dobrze mi doradzi. Jestem bardzo podekscytowana i pełna energii do działania.