Projektowanie ogrodów moją pasją

 

Pytanie o to, kim chcę zostać w przyszłości, było moją zmorą. Wszystkie ciotki, babki i inna rodzina zawsze pytali mnie o pracę, jaką chciałabym podjąć. Nie wiedziałam co im odpowiedzieć, bo sama nie byłam jeszcze zdecydowana. Później jednak stwierdziłam, że będę robiła to, co umiem najlepiej i wybrałam pracę przy tworzeniu ogrodów.

Aranżacje ogrodów w Krakowie

projektowanie ogrodów krakówMama na początku nie pochwalała mojej decyzji, myślała, że ta praca nie będzie dla mnie odpowiednia na całe życie. Jednak projektowanie ogrodów kraków bardzo dobrze mi wychodziło i miałam sporą liczbę klientów. Ogłaszałam się w internecie, gdzie można było zobaczyć przykładowe projekty jakie wykonałam. Pierwszym z nich, był nasz domowy ogród, nad którym spędziłam najwięcej czasu, ponieważ dbałam o niego bardziej niż o siebie. Mogłam na nim testować nowe rodzaje ułożenia kamyków, zrobiłam nawet małą fontannę i oczko wodne. Oprócz tego, byłam miłośniczką kamieni i wykładałam nimi wszystko, co się dało. Mama, jak zobaczyła, jak dobrze mi idzie, oraz, że mam do tego smykałkę, przestała narzekać i uznała, że faktycznie, nadaję się do tego i jest to praca odpowiednia dla mnie. Teraz zgłaszają się do mnie ludzie z całego województwa i bardzo mnie to cieszy. Uwielbiam podróżować, zaraz po studiach kupiłam samochód, więc mogę zjeżdżać kilometry, by dojeżdżać do klientów i ich wspaniałych ogrodów. Wkładał całe serce w moją pracę, bo uwielbiam tereny zielone oraz to, gdy są dobrze zagospodarowane.

Ciesze się, gdy później po kilku miesiącach, czy roku, dostaję od zadowolonych klientów liczne pochwały i zdjęcia ogrodu, żebym mogła zobaczyć jak wygląda po czasie. Lubię, gdy ludzie później dbają o ogród, bo to, że go założę, to nie wszystko. Trzeba o niego dbać i odpowiednio pielęgnować.