Program w tv – meble kuchenne na wymiar

W telewizji oglądała ostatnio bardzo interesujący program. Tak naprawdę to bardzo rzadko oglądam telewizję dlatego uważam, że miałam naprawdę bardzo dużo szczęścia, że trafiłam na ten akurat program.

Meble kuchenne na wymiar jak dzieło sztuki

meble kuchenne na wymiarBył to program, w którym znana prezenterka oprowadzała widzów po nowoczesnych domach. W tym programie był pokazany bardzo nowoczesny dom, który znajduje się w Gdańsku bardzo blisko plaży. Jest całkowicie samowystarczalny i nie potrzebuje prądu. Jeśli chodzi o wodę to potrzebuje jej w naprawdę małej ilości bo pod domem znajduje się mała oczyszczalnia i wodę można używać ponownie. To bardzo dobre wyjście. I tak pewnie będą w wyglądały domy w przyszłości. Jednak dziś ten dom jest unikatowy. Mieszka w nim projektant, który go zaprojektował. Wnętrze domu także nie było oczywiste. Oczywiście były w nim tylko meble na wymiar bo wnętrze jest bardzo nietypowych rozmiarów. W pewnych momentach się zwęża w innych rozszerza. A każda przestrzeń została w pełni wykorzystana. Takie meble na zamówienie zostały wykonane w specjalnej pracowni za granicą. A trwałe meble kuchenne na wymiar z gdańska  to było naprawdę dzieło sztuki. Aż trudno opisać co się tam znajdowało i jakie systemy zostały wykorzystane by to wszystko funkcjonowało w ten sposób. Były też drzwi na wymiar wejściowe bo w pomieszczeniach nie było już drzwi. Była to po prostu otwarta przestrzeń. W jednym miejscu znajdowały się szafy na wymiar w różnych rozmiarach. Wyglądało to trochę dziwnie ale i zaskakująco. Po prostu obok siebie stały różne szafy o różnych wysokościach.

Każda z szaf była także w innym kolorze i po prostu była inna. Był to pewnie taki pomysł projektanta żeby zwrócić na nie uwagę. Mi ten zabieg się spodobał. I niewątpliwie mnie zaciekawił. Ogólnie cały program zrobił na mnie duże wrażenie.