Prezenty dla pracowników

Prowadzę niedużą firmę. Zatrudniam sześciu pracowników. Uważam, że są to rewelacyjni specjaliści w swoich dziedzinach i jestem szczęśliwy, że mogę mieć takich ludzi w swoich szeregach. Ostatnio zakończyliśmy bardzo trudny i uciążliwy projekt z sukcesem. Dlatego też chciałem sprawić z tej okazji swoim podwładnym jakieś drobne prezenty. Zacząłem więc myśleć nad tym, co mógłbym im sprawić.

Upominki od szefa dla pracowników

jaki prezent wybrać dla pracownikaOstatnie miesiące były bardzo trudne dla każdego pracownika mojej firmy, a nawet i dla mnie. Koordynowanie projektem, który mieliśmy pod swoimi skrzydłami, było wyjątkowo trudne. Nie był to projekt łatwy, a klient również nie był nam specjalnie przychylny, powątpiewając w nasze pomysły i dobrą wolę. Na szczęście udało nam się domknąć ten projekt i sprawić, że klient był ostatecznie bardzo zadowolony. Myślę, że w tamtej chwili wszyscy odetchnęliśmy z ulgą. Chciałem jakoś wynagrodzić swoim pracownikom ten trudny czas. W związku z tym zacząłem zastanawiać się jaki prezent wybrać dla pracownika, co mogłoby dać mu trochę radości i sprawić, że poczułby się doceniony. Przejrzałem różne zestawienia w internecie i postanowiłem dać całej szóstce pokaźne kosze prezentowe ze słodyczami i łakociami. Na ich konta powędrowały pokaźne premie, także myślę, że moi pracownicy będą zadowoleni. Byłem ciekaw ich reakcji kolejnego dnia w pracy, kiedy zobaczą na swoich stanowiskach takie prezenty.

Następny dzień był w mojej firmie bardzo radosny. Pracownicy bardzo ucieszyli się z prezentów, na ich twarzach widziałem autentyczną radość. Z pewnością ucieszyli się również z premii, która spłynęła na ich konta. Jestem bardzo zadowolony, że mam tak zgraną ekipę i mogę pracować z takimi specjalistami. To naprawdę dużo dla mnie znaczy.