Praktyczny kubek LOVI

Noworodki i niemowlęta do pewnego okresu jedynie piją mleko z piersi mamy lub z butelki ze smoczkiem. Z czasem ich dietę należy urozmaicać, wprowadzając nowe dania i też ucząc dziecko pić ze słomki czy kubka podobnego do szklanki.

Czy kubki LOVI 360 są praktyczne?

kubek lovi 360Odruch ssania jest zupełnie naturalny, tym bardziej, że maluchy uczą się go już w czasie życia płodowego. Dlatego też  nie mają większego problemu z ssaniem mleka mamy. Jednak samodzielne picie z ubka czy z bidonu jest już nieco inną techniką i wymaga trochę ćwiczeń. Oczywiście nie jest to trudne, bo zazwyczaj maluch w ciągu paru chwil łapie jak należy z niego pić, ale dalsza technika wymaga treningu. Jednym z lepszych produktów do nauki picia jest Kubek LOVI 360, który imituje szklankę i sposób picia z niej. Co najważniejsze, kubek został w taki sposób opracowany, aby uniemożliwić rozlewanie płynu i dostanie się do wewnątrz bakterii. Jest on wykonany ze specjalnego lekkiego tworzywa, które jest wolne od szkodliwego BPA. Posiada unikalną nakrętkę 360 stopni, która umożliwia picie z dowolnego miejsca bez rozlewania, ponieważ ma rewolucyjny system uszczelniania. Ponadto uszczelka jest wykonana z materiału antybakteryjnego, przez co zawartość kubka zawsze będzie bezpieczna. Kubek jest lekki i praktyczny oraz składa się z kilku elementów, które można łatwo skręcić i rozkręcić w przypadku wyczyszczenia. Do kubka LOVI 360 jest dołączona zatyczka osłaniająca nakrętkę przez zabrudzeniem, zatem można go zabrać ze sobą na spacer czy w podróż.

Bez wątpienia taki kubek jest bardzo pomocny w nauce picia z prawdziwej szklanki, ponieważ technika picia jest taka sama. To świetny trening dla malucha, który po pewnym czasie bez problemu sobie poradzi z normalnymi kubkami i szklankami.