Pracownik stacji kontroli pojazdów

Nazywam się Marek i skończyłem szkołę samochodową w Bydgoszczy. Zaraz po szkole rozpocząłem pracę w warsztacie mojego taty, który naprawia samochody. Mechanika samochodowa jest moją pasją i zawsze chciałem naprawiać samochody.

Stacja kontroli pojazdów i nowe usługi

stacja kontroli pojazdówNie ma dla mnie usterki, której nie byłbym w stanie wykryć czy naprawić. Mechanika pojazdowa przynosi ogromne zyski, dlatego też mój tata postanowił rozwinąć interes. Tata stwierdził, że stacja kontroli pojazdów z Bydgoszczy, którą chce otworzyć na pewno podwoi zyski i warto w to zainwestować. Mam odpowiednie uprawnienia, które otrzymałem zaraz po szkole, dlatego bez problemy będę mógł na tej stacji pracować. Wiem doskonale jak poprawnie przeprowadzana jest diagnostyka samochodowa i w tym temacie nie ma dla mnie nic niezrozumiałego. Poparłem taty pomysł, ale nasz warsztat mieścił się w małej hali i nie było szans, żeby powstała tam stacja kontroli pojazdów, więc tata wynajął inne, zdecydowanie odpowiednie miejsce. Nasza stacja kontroli pojazdów już w pierwszym dniu miała mnóstwo klientów. Tata zakupił najlepszy sprzęt, którym wykonywana jest diagnostyka samochodowa, to przyniosło właśnie takie efekty. Tuż obok jest nasz warsztat, który przenieśliśmy. Tata zatrudnił kilku pracowników, ponieważ mechanika pojazdowa przynosi ogromne zyski i warto było utrzymać w takiej samej kondycji ten warsztat. Nowi pracownicy są doskonali i świetnie sobie radzą. Nasza nowa stacja kontroli pojazdów stała się znana w całej Bydgoszczy i mamy z każdym dniem coraz więcej klientów.

Wiem, że sobie świetnie radzę, ponieważ klienci wychodzą zadowoleni. Diagnostyka samochodowa przeprowadzana jest bardzo precyzyjnie i przy obecności klienta, aby miał wgląd do tego co się dzieje. Klienci to bardzo cenią, dzięki czemu zawsze do nas wracają.