Pracownik hurtowni z desytkarkami

Nazywam się Jan i jestem pracownikiem hurtowni. Dbam o porządek na terenie całej hurtowni. Do moich obowiązków również należy dopilnowanie, aby cały asortyment znajdował się na półkach. Jeżeli skończą się autoklawy, to od razu dostarczam nowe z magazynu, żeby nie było na półkach żadnych braków.

Destylarka – do czego służy?

destylarkaZanim dostarczę taki autoklaw na sklep, to sprawdzam urządzenie pod kątem sprawności oraz czy nie nosi jakichś śladów użytkowania czy zniszczenia. Czasami podczas sprawdzania przy dostawie nasi magazynierzy nie zawsze zachowują odpowiednie środki ostrożności. Jeżeli jakikolwiek autoklaw ma jakieś rysy czy wgniecenia, to wystawiamy go na sprzedaż w zaniżonej cenie. Oczywiście również na taki autoklaw przysługuje gwarancja. Wczoraj, kiedy poszedłem na obchód, zauważyłem, że na półce została ostatnia profesjonalna destylarka do wody, dlatego od razu poszedłem na magazyn, aby uzupełnić braki. W sklepie musi być dostępny pełny asortyment, żeby klient, który dokonuje zakupu mógł od razu kopić kilka sztuk i nie czekać, aż jakaś brakująca destylarka zostanie sprowadzona dla niego z magazynu. Jestem dobrym pracownikiem i sumiennie wykonuję wszystkie swoje obowiązku. Kierownik sklepu wielokrotnie powtarzał, że jest ze mnie zadowolony. Jakiś czas temu, gdy już sprawdziłem, czy są kompletne autoklawy na sklepie to poszedłem do chłopaków na magazyn. W pomieszczeniu stała destylarka do wody, którą właśnie sprawdzali. Podszedłem, żeby zapytać co się stało.

Maciek powiedział, że to jest najnowsza destylarka, która niedawno została wprowadzona na rynek i chcieli zobaczyć jak się różni od pozostałych urządzeń. Ta destylarka była mniejsza i pracowała bezgłośnie. Na razie dostaliśmy jeden model na wypróbowanie, ale jak będzie wysoka sprzedaż to szef zamówi więcej.