Prace wykonywane w ochronnych półbutach

Miałem świadomość, że praca w budowlance wcale do łatwych nie należała, ale dobrze płacili i to mnie skusiło. Kumpel już od jakiegoś czasu namawiał mnie, żebym z nim pracował i ostatecznie dałem się namówić. Miałem od razu dostać umowę o pracę a na tym mi szczególnie zależało.

Noszenie ochronnych półbutów w pracy

półbuty ochronne uvexZdziwiłem się, że szef nie dawał ubrań roboczych, tylko pieniądze na ich zakup. Sądziłem, że od razu dostanę ubrania, bo tak było w mojej poprzedniej firmie. Kiedy dostałem gotówkę, to od razu pojechałem do sklepu z odzieżą roboczą, ponieważ pracę zaczynałem następnego dnia i musiałem być gotowy. Najważniejsze w tym zawodzie było solidne obuwie i dlatego zdecydowałem się kupić półbuty ochronne Uvex, ponieważ były to półbuty, które miałem sprawdzone. Nie ślizgały się na żadnej nawierzchni, miały twarde podeszwy, więc żaden przypadkowy gwóźdź nie wbije mi się w stopę. Buty wybrałem o rozmiar większe, ponieważ zamierzałem jeszcze zakładać grube skarpety. W końcu był początek zimy i pogoda sprawiała wrażenie wyjątkowo kapryśnej. Resztę ubrań kupiłem raz dwa i wróciłem do domu. Następnego dnia w pracy, kiedy przebrałem się w odzież roboczą i swoje niezawodne półbuty, to pozostali pracownicy od razu zwrócili na nie uwagę. Wyjaśniłem jakie właściwości posiadały te buty robocze i każdy deklarował, że następnym razem kupi sobie takie same. W butach świetnie mi się pracowało i nawet wejście na drabinę nie stanowiło najmniejszego problemu. W końcu kupiłem najlepsze buty.

Z nowej pracy byłem zadowolony. Szef często mnie chwalił przy pozostałych pracownikach, ponieważ ciężko pracowałem i miałem nowe pomysły, które okazały się być idealne. Miałem ogromne szanse, żeby zostać kierownikiem budowy. Coś czuję, że to szybko nastąpi.