Praca w hotelu i tania sala weselna

Pierwszą pracę jaką znalazłam po urlopie macierzyńskim była praca na recepcji hotelu. W sumie zawsze interesowało mnie hotelarstwo. Może praca na recepcji nie była tą wymarzoną jednak od czegoś trzeba było zacząć, szczególnie biorąc pod uwagę fakt, że nie miałam wcześniej żadnego doświadczenia w tym zakresie.

Gdańska tania sala weselna była znana

sala weselnaPotrafiłam za to dobrze język angielski i niemiecki i to były własnie te atuty, które zadecydowały o tym, że dostałam tą pracę. Podobało mi się to, że była to praca zmianowa i weekendowa, dzięki czemu mogłam po prostu więcej czasu w tygodniu spędzać z dzieckiem. Co prawda często byłam niewyspana. Jednak córka wynagradzała mi wszystko. W hotelu, którym pracowałam znajdowała się dobra restauracja, powiedziała bym nawet, że była bardzo dobra. Wszystko chyba za sprawą świetnego szefa kuchni, który potrafił robić takie potrawy, o których wcześniej nawet nie słyszałam nie mówiąc już o jedzeniu. W mieście gdańsk była to chyba najlepsza restauracja hotelowa. W hotelu była tania sala weselna w gdańsku ciesząca się wielkim zainteresowaniem. Praktycznie wszystkie weekendy były zajęte właśnie przez wesela. Był też katering trójmiasto, który cieszył się bardzo dużym powodzeniem. W porze obiadowej dużo firm zamawiało katering właśnie z tego hotelu, w którym pracowałam. Uważam, że był nie tylko, że bardzo smaczny to i porcje pozwalały na to, że każdy mógł się najeść i to bardzo zdrowo. W hotelu były też dwie sale konferencyjne, jedna mała na około trzydzieści osób a druga praktycznie dwa razy większa. Uważam, że hotel ten jest naprawdę na bardzo wysokim poziomie.

Jakość w tym obsługi jest bardzo wysoka. A mam porównanie bo naprawdę byłam w nie jednym hotelu nadmorskim. Myślę, że gdybym sama chciała przyjechać do trójmiasta w celach turystycznych to zatrzymałabym się właśnie w nim.