Praca w firmie wulkanizacyjnej i montażownice ciężarowe

Od jakiegoś czasu pracuję w firmie zajmującej się wulkanizacją. Z wykształcenia jestem mechanikiem samochodowym, jednakże na wulkanizacji znam się powiem nieskromnie bardzo, ale to bardzo dobrze, ponieważ od zawsze interesowało mnie wszystko, co jest związane w jakikolwiek sposób z oponami.

Mamy najnowocześniejsze montażownice ciężarowe

montażownice ciężarowePracuję w firmie wulkanizacyjnej, która znajduje się na moim osiedlu, dzięki czemu mam blisko do pracy, a to dla mnie ważne, ponieważ mieszkam w dużym mieście i mam znajomych, których miejsce pracy znajduje się daleko od domu i oni bardzo narzekają, bo dużo czasu spędzają w podróży dom – praca – dom. Jak na szczęście takiego problemu nie mam. Z pracy jestem zadowolony i to bardzo. Mamy w tej firmie dużo nowoczesnego sprzętu, jak na przykład montażownice ciężarowe, chociaż akurat one są przez nas rzadko używane. Mnie natomiast z całego posiadanego przez firmę sprzętu najbardziej podobają się podnośniki pneumatyczne. Chociaż muszę przyznać, że częściej używane są przez nas podnośniki kolumnowe. Ogólnie też cały posiadany przez firmę sprzęt jest na prawdę warty można powiedzieć, że fortunę. Na przykład szef sprowadził w ubiegłym miesiącu dwie wyważarki do opon ze Stanów Zjednoczonych. Nawet nie chcę myśleć ile one kosztowały, bo z całą pewnością nie były one tanie. Samo sprowadzenie maszyny jest dość kosztowne. Ogólnie cieszę się, że szefostwo tak dba o sprzęt. W naszej firmie non stop sprzęt jest wymieniany na nowy, coraz bardziej nowocześniejszy. Na przykład w tamtym tygodniu właściciele wymienili znajdujące się w firmie urządzenia do geometrii kół na dużo bardziej nowocześniejsze.

Wszyscy jesteśmy bardzo zadowoleni, bo to na prawdę coś wspaniałego pracować na takim nowoczesnym sprzęcie. Ogólnie praca jest super i nie zamieniłbym jej na żadną inną.