Praca przy noclegach w Kudowej

Kiedyś szukałam jakiejś dorywczej pracy z koleżanką. Chciałyśmy po prostu dorobić trochę do wakacji. Marzyłyśmy obie, aby wyjechać gdzieś razem pod namiot. W sumie dopiero co skończyłyśmy osiemnaście lat a już chciałyśmy pracować.

Noclegi w Kudowej były na wysokim poziomie

nocleg KudowaW sumie mieszkałyśmy w Kudowie Zdrój i mogłyśmy dostać pracę gdzieś w gastronomii lub hotelarstwie. W sumie praca jak każda inna. Jednak z tych dwóch opcji wolałyśmy pracę w hotelarstwie. W sumie w kudowie były pensjonaty, które chętnie zatrudniały młode osoby do pomocy. I czymś takim byłyśmy zainteresowane. W jednym miejscu szukali kogoś by sprzątał apartamenty po gościach. I tam właśnie zgłosiłyśmy się z koleżanką gdyż myślałyśmy, że będzie to po prostu praca bardzo łatwa i wręcz przyjemna. Bo w sumie co można sprzątać w ciągle sprzątanych apartamentach. W sumie te tanie noclegi  Kudowa Zdrój były na naprawdę wysokim poziomie. Gdy patrzyłam na te apartamenty to stwierdziłam, że sama chciałabym tam trochę pomieszkać. Jednak praca nie była taka prosta jak mogło się nam wydawać. Trzeba było naprawdę sprzątać dokładnie. Przychodziła zresztą jedna pani i sprawdzała jak posprzątałyśmy i w sumie nie było chyba ani jednego razu by rzeczywiście poszło nam dobrze. Zawsze było coś do poprawy. Naprawdę wymagania jeśli chodzi o te apartamenty były naprawdę wysokie. Ale nie miałyśmy już wyboru. Skoro się na to zdecydowałyśmy to musiałyśmy już pracować w ten właśnie sposób. Zresztą dzięki tej pracy mogłyśmy spędzić wymarzone wakacje pod namiotem a przy okazji doceniłyśmy wartość pieniądza.

Wiedziałyśmy już po prostu, że wszystko w życiu nie przychodzi łatwo. A ostatnio miałam przyjemność spać właśnie w tym apartamencie, w którym kiedyś sprzątałam. I uważam, że do dnia dzisiejszego jest to niezwykle stylowe i luksusowe miejsce.