Poszukujemy bramy

Jestem po ślubie siedem lat. Zawsze nas ciągnęło za miasto ale nie mogliśmy sobie na to pozwolić. Od trzech lat i ja i mąż mamy bardzo dobrą pracę i wysokie zarobki. Postanowiliśmy odważyć się żeby spełniać w końcu swoje marzenia. Jak nie teraz to kiedy po rozmowie od razu wzięliśmy się za ich realizowanie. Mąż znalazł tanią ziemię za miastem.

Brama z napędem automatycznym

Napędy do bramBardzo szybko udało nam się załatwić formalności. Ja zamówiłam ekipę. Budowlańcy prosili nas żebyśmy rozejrzeli się za ogrodzeniem i bamą. Mamy wybrać taką, która nam się najbardziej podoba. My się na tym nie znamy, więc poczytaliśmy w internecie sporo artykułów na ten temat. Automatyka do bram jest bardzo popularna. Na szczęście jest dużo informacji na ten temat. Mamy już przynajmniej większą wiedzę na dany temat. Napędy do bram trzeba wybrać rozważnie. To jest zakup na lata. Napędy do bram dwuskrzydłowych najbardziej nam się spodobały. Musimy jeszcze poradzić się specjalistów jeśli chodzi o siłowniki do bram. Zależy nam na sprzęcie wysokiej jakości. Jeżeli inwestujemy to chcemy żeby automatyka do bram był na lata. Chcemy kupić napęd do bram dwuskrzydłych od bardzo dobrego producenta, który dodatkowo na sprzęt da nam długą gwarancję. Pojechaliśmy do centrum Torunia i tam wybraliśmy bramę, która najbardziej nam się spodobała. Mąż rozmawiał o formalnościach a ja wybierałam iloty do bram. Chciałam mieć oryginalny nie taki jak przeważnie ludzie noszą przy kluczach. Wybrałam piloty do bram. Dla siebie różowego kwiatka dla męża standardowy pilot.

Pojechaliśmy na budowę i przekazaliśmy naszym budowlańcom, że brama jest już zakupiona. Specjalista przyjedzie w czwartek i ją zamontuje a ogrodzenie będzie już montowane w ten weekend. Budowlańcy mogą zaczynać pracę. Już nie mogę się doczekać.

Czytaj więcej na: www.dtm.pl