Posiadanie profesjonalnego programu gastronomicznego

Moja kawiarnia z każdym miesiącem była odwiedzana przez większą ilość klientów. Nie było to dla mnie dziwne, ponieważ oferowałam najlepszą kawę w mieście i co ważne, domowe ciasto. Oferowałam coraz więcej i trudno było nad wszystkim zapanować. 

Zamówienie programu gastronomicznego dla kawiarni 

programy dla gastronomiiPrzeczytałam w internecie, że dostępne są programy dla gastronomii które w znacznym stopniu optymalizują obsługę klienta oraz mają duży wpływ na zwiększenie zysków. Zależało mi na sprawnej obsłudze oraz przede wszystkim minimalizacji błędów, dlatego od razu wiedziałam, że taki program dla gastronomii zdecydowanie jest mi potrzebny. Program ten w znacznym stopniu miał ułatwić pracę nie tylko mi, ale również moim kelnerom. Klient nie raz pytał o składniki w cieście i dzięki programowi dla gastronomii, kelner mógł szybko je sprawdzić. Nie mogłam zwlekać i postanowiłam zamówić ten program. Dodatkowo planowałam wprowadzić karty lojalnościowe dla stałych klientów i w tym przypadku taki program był już niezbędny. To był najwyższy czas, ażeby iść o krok dalej. Zamówiony program otrzymałam elektronicznie wraz z instrukcją, która na dobrą sprawę nawet nie była mi potrzebna, ponieważ szybko opanowałam ten program. Był łatwy w obsłudze i przeszkolenie wszystkich pracowników zajęło mi niewiele czasu. Cieszyłam się, że moja kawiarnia korzystała z profesjonalnego programu dla gastronomii, ponieważ to w znacznym stopniu ułatwiło wszystkim pracę. To były najlepiej wydane pieniądze. 

Po roku otworzyłam kolejną kawiarnię. Planowałam mieć sieć kawiarni i dziać w kilku miastach. Wiedziałam, że było to jak najbardziej możliwe, dlatego tak usilnie dążyłam do tego celu. Byłam kobietą sukcesu, czego nikt nie był w stanie podważyć. Wszystko mi się udawało.