Porządny komputer dla gracza

Od wielu lat razem z paczką przyjaciół zajmuję się grami komputerowymi online. Początkowo była to pasja jak każda inna. Ot, granie z kolegami po kafejkach internetowych czy przez sieć lan. Z czasem jednak zajęliśmy się tematem głębiej, coraz częściej zastanawiając się nad udziałem w zawodach, które zaczęły się powoli pojawiać w kraju.

Mocny komputer dla profesjonalnego gracza

odpowiedni komputer gamingowyW końcu założyliśmy z kolegami team, udzielając się coraz częściej na serwerach naszej ulubionej gry online. Po dojściu do pewnej wprawy w graniu przez sieć z ludźmi z całego świata, w końcu zdecydowaliśmy się na udział w turnieju. Jak to bywa z nowicjuszami, zbyt wysoko nie zaszliśmy, ale zawsze było to bezcenne doświadczenie. Niestety, plany udziału w kolejnych turniejach zepsuł nieszczęśliwy wypadek kolegi, który doznał urazu w trakcie pracy, i musiał spędzić następnych kilka miesięcy na rehabilitacji. Wypadek pokrzyżował również jego plany zakupu nowego sprzętu, gdyż jego maszyna była już dość słaba, i ledwie uciągała nowe gry, szczególnie te, w które graliśmy po sieci. Bez większego zastanowienia ogłosiliśmy wśród kolegów współgraczy zbiórkę pieniędzy na odpowiedni komputer gamingowy. Odzew innych graczy był o wiele większy niż się spodziewaliśmy, i ledwie po dwóch tygodniach byliśmy w stanie ufundować koledze nową maszynę. Znając się dość dobrze na komputerach, wybraliśmy najlepszy sprzęt do grania po sieci, komputer z mocnym procesorem i układem graficznym, a także z wystarczającą ilością pamięci.

Był o wiele lepszy niż sprzęt który użytkowała większość teamu, więc nie było możliwości by kolega był z niego niezadowolony. Mina kolegi po wręczeniu mu nowej maszyny była bezcenna, szczególnie gdy obejrzał życzenia od innych graczy namalowane na obudowie.