Pomysł na ściany w kuchni – a może panele?

Ostatnio zapragnęłam coś zmienić w moich wnętrzach. Co jakiś czas mam tak, że muszę zrobić jakieś przemeblowanie, żeby po prostu poczuć się lepiej. Potrzebuję zmian w moim otoczeniu. Często wystarczy jakiś mały drobiazg. To mogą być panele 3d, może też być nowa szafka w łazience.

Panele 3D idealnie dopasowane do koloru kuchni

panele 3d Tym razem padło na zmiany w kuchni, ponieważ to tam teraz najczęściej przebywam (z racji chłodu) co chwilę coś pichcąc. Pomyślałam, że fajnie by było zamontować sobie panele ścienne 3d właśnie w kuchni. Stałaby się jeszcze bardziej nowoczesna i na pewno budziłaby podziw gości, którzy przychodzą do mnie na te specjały, które często przyrządzam. Jeśli chodzi właśnie o panele ścienne 3d cena jest odpowiednia, uważam. Nie jest jakaś wygórowana jak na taki bajer. Oczywiście, jak to ja, miałam bardzo duże problemy z wyborem ostatecznego wzoru paneli. Już tak mam, że jestem osobą strasznie niezdecydowaną. Ładne panele 3d w atrakcyjnej cenie  występowały w tylu różnych barwach i wzorach, że naprawdę ciężko mi było coś wybrać. Wiele mi się podobało. W końcu jednak poszłam po rozum do głowy i zastanowiłam się, jakie panele dekoracyjne 3d nadają się do mojej kuchni, tak żeby pasowały. To nieco zmniejszyło moje możliwości wyboru. Poza tym czynnikiem decydującym była oczywiście cena. Wiem, że pisałam, iż nie była ona wygórowana, ale jednak zawsze człowiek na nią, chcąc nie chcąc, patrzy i porównuje. Jeśli chodzi o panele 3d cena oczywiście mieści się w jakichś tam widełkach, ale może być dość różna w zależności od tego, jak bardzo dekoracyjne są dane panele.

 

Zdecydowałam się w końcu na takie dość skromne, bo nie chciałam, żeby z kolei przepych zapanował w mojej kuchni. Moje panele są więc w sam raz, trochę się tam na nich dzieje, ale nie za dużo. Do pokoju dziennego pewnie wzięłabym bardziej fantazyjne.