Pomysł na biznes – reklama led

Cześć mam na imię Bartek i chciałbym się dzisiaj z wami podzielić moim pomysłem na biznes. Oczywiście to na razie tylko świeży pomysł, dlatego tak ważne jest dla mnie abyście wyrazili swoją szczerą opinie na jego temat. Zanim jednak przedstawię wam swój pomysł, chciałbym wam w kilku zdaniach opowiedzieć o sobie.

Reklama led będzie dobrze się sprzedawać?

reklama ledTak jak na wstępie napisałem, mam na imię Bartek, mam 27 lat, kilka miesięcy temu skończyłem studia magisterskie na wydziale filologii polskiej, jak się domyślacie, jestem bezrobotny. Mieszkam na pokoju u mojej babci, mam dziewczynę, która jest na czwartym roku psychologii i szczerzę mówiąc, mam już dość. Mam już dość chodzenia na rozmowy kwalifikacyjne i czekania na telefon, mam dość nadziei, stresu i rozczarować, dlatego też postanowiłem, że otworzę swoją własną firmę, a pomysł na nią to atrakcyjna reklama led. Nie wiem, czy dokładnie wiecie o co mi chodzi. Wyjaśnię więc dokładniej, chciałbym otworzyć firmę, która wynajmuje wyświetlacze led. Często spaceruje po mieście i zauważyłem, że te telebimy led pojawiają się ostatnimi czasy naprawdę często. Swoją drogą wydaję m się, że to naprawdę dobry sposób na reklamę. Poza tym takie tablice led to nasza przyszłość, nie oszukujmy się, rzadko kiedy widuję się już na naszych budynkach klasyczne bilbordy. Panele led, oto mój pomysł na biznes. Moja dziewczyna twierdzi, że nie jest to najlepszy pomysł, że powinienem się tak szybko nie poddawać i poszukać, jeszcze przez jakiś czas pracy w zawodzie, albo przynajmniej postarać się dostać na studia doktoranckie.

Nie mam już siły na studia, szczerzę mówiąc, chcę w końcu zacząć zarabiać pieniądze. Dlatego, też chciałbym żebyście powiedzieli mi, czy tablice led, to dobry pomysł na biznes? Czekam na odpowiedzi i pozdrawiam! Bartek K. Cześć!