Podróż z projektami budynków w tle

Ostatnio wybrałam się w podróż autobusem. Niestety popsuł mi się akurat samochód wtedy gdy miałam zaplanowany wyjazd służbowy. Na samochód z firmy niestety nie miałam co liczyć. Nie uśmiechało mi się jechać autobusem jednak tak naprawdę nie miałam wyjścia.

Reklamowane projekty budynków we Wrocławiu

projekty budynkówCzekała mnie kilkugodzinna podróż w niezbyt komfortowych warunkach dlatego stwierdziłam, że w jakiś sposób umilę sobie ten czas. Kupiłam sobie gazety do poczytania w trakcie podróży. Wzięłam różne gazety. Taką typowo kolorową prasę, coś o tematyce politycznej i gazetę o projektowaniu domów. Ostatnio bardzo interesował mnie ten temat gdyż wspólnie z mężem planowaliśmy budowę domku w niedalekiej przyszłości. W gazecie znajdowały się nowoczesne domy projekty, w sumie interesowały mnie tylko takie. Najładniejsze są nowoczesne domy parterowe, takie jest przynajmniej moje subiektywne zdanie. W gazecie znajdowały się także projekty hoteli takich bardzo współczesnych i takie stylizowane na stare.Dla mnie wyjątkowe były te stylizowane, szczególnie podobały mi się te, które wyglądały jakby powstały w latach dwudziestych ubiegłej epoki. W środku były jednak bardzo nowatorskie rozwiązania. Byłam zdziwiona jak to wszystko pięknie wyglądało, takie połączenie starego z nowym. Oczywiście jak w każdej gazecie nie zabrakło reklam. Reklamowało się biuro projektów Wrocław, które na zdjęciu miało bardzo ładną siedzibę. Mieściło się bowiem w starej, zabytkowej kamienicy. Biuro to reklamowało jakie to projekty budynków we Wrocławiu potrafią zrobić.

W sumie jeśli komuś spodobał się jakiś dom, który oni reklamowali to oczywiście w łatwy sposób mógł znaleźć odpowiednie miejsce. Wiele rzeczy spodobało mi się w tej gazecie. Myślę, że nawet zainspiruję się niektórymi pomysłami w przyszłości. Potem zaczęłam czytać tak zwaną kolorową prasę.