Podnośniki koszowe i sesja ślubna

Od kilku lat pracuję w serwisie samochodowym samochodów ciężarowych. Także w naszym autoryzowanym serwisie swoje samochody naprawia straż pożarna z całego województwa pomorskiego.

Podnośniki koszowe i nietypowe zdjęcia

podnośniki koszowe Nasz autoryzowany serwis znajduje się na obrzeżach Gdańska, jednak mamy naprawdę bardzo wielu klientów. Jak już wspomniałam przyjeżdża do nas ze swoimi wszystkimi samochodami straż pożarna. Kiedy podstawiają swoje samochody czy to do przeglądu czy naprawy uwielbiam wchodzić na halę warsztatu i je oglądać. Najbardziej podobają mi się te, które mają podnośniki koszowe w gdańsku. Właśnie te modele są jednymi z największych wozów straży pożarnej. A nigdy nie sądziłam, że podnośniki koszowe mogą być tak duże. Kiedy w zeszłym roku brałam ślub nasz fotograf, który wie w jakiej branży pracuję zaproponował żeby zrobić nasze zdjęcia w jednej z jednostek straży pożarnej. Pomysł bardzo mi się spodobał. Nie wiedziałam jednak jak zareaguje na to mój jeszcze wtedy narzeczony. Jednak on również był tym pomysłem bardzo zachwycony. Jest to bardzo rzadko spotykane, przynajmniej wśród osób, które znamy. Dzięki temu, że mam bardzo dużo znajomości w straży pożarnej mogłam poprosić ich o pomoc w zrealizowaniu naszej sesji zdjęciowej. Nawet komendant jednej z jednostek nie miał nic przeciwko temu i sam troszkę mi pomógł. Dzięki strażakom mamy naprawdę cudowne zdjęcia. Najbardziej podoba mi się zdjęcie, w którym oboje jesteśmy w podnośnikach koszowych skierowani przodem do siebie. Na specjalne życzenie właśnie to zdjęcie powiększyłam i wisi teraz w naszym mieszkaniu.

Cieszę się bardzo, że nasz fotograf wpadł na tak genialny pomysł i cieszę się z tego, że moi znajomi strażacy pomogli nam w tym wszystkim. Gdyby nie oni to na pewno cała sesja nie wypadłaby tak genialnie. Teraz tylko się śmiejemy, że muszę im w serwisie załatwić zniżki na naprawy,