Panele zamiast tynku dekoracyjnego

Każde moje ściany są dobrze przemyślane. W każdym pokoju mam inny kolor ścian. Dzięki temu każde pomieszczenie jest wyjątkowe i można było je urządzić w nieco inny sposób. W moim domu nie ma takiej monotonii, jak w niektórych domach, w których byłam.

Panele loft system – eleganckie i nowoczesne wnętrza

panele Loft SystemJedni mają na przykład wszystkie ściany w kolorze białym. Jak dla mnie to trochę zbyt skromnie, a przecież takie ściany łatwo zabrudzić. Już nie wspomnę, że po paru latach one żółkną. Moje wnętrza mają takie połączone kolory. W wielu pokojach mam tynki dekoracyjne, są one ładniejsze od takich zwykłych ścian. Nawet łatwo je zrobić, nie potrzeba dużej filozofii. W Częstochowie jest dużo sklepów z farbami, tynkami, czy innym wykończeniem ścian. Nie w sposób nie znaleźć czegoś dla siebie. Ostatnio chciałam przybić obraz do ściany i na moje nieszczęście osunął mi się młotek i przejechałam nim po ścianie, w ten sposób uszkodziłam sobie tynk. Byłam tak zła na siebie i żałowałam, że nie poczekałam na mojego męża by mi ten obraz przybił. Ale cóż zrobić. Miałam tam położone tynki luxmal, a one nie należą do tanich tynków. Mąż też był zły na mnie, że tak uszkodziłam ścianę i to w taki głupi sposób. Próbował to jakoś naprawić, ale ciągle była widoczna dość duża rysa na ścianie.Nie pozostało nam nic innego jak założyć panele dekoracyjne 3d. Ale teraz został problem ich wyboru. Trudno nam było się zdecydować.Ale w końcu wybraliśmy panele loft system. Akurat znaleźliśmy odpowiedni kolor do reszty ustawienia pokoju.

 

Mąż to przez kilka dni się na mnie gniewał, tyle przecież na to wszystko poszło. Ale było minęło. Teraz nic sama nie robię w domu, to znaczy nie biorę się za robotę, którą nie znam, zostawiam to mężowi. Muszę powiedzieć, że te panele teraz lepiej wyglądają niż jak był ten tynk.