Oryginalne drewniane meble z Warszawy u koleżanki

Moja dobra koleżanka jakiś czas temu kupiła sobie mieszkanie. Jest to w sumie bardzo duży apartament, o którym zawsze marzyła. Koleżanka dobrze zarabia także mogła sobie pozwolić na taki zakup. Z tego co wiem to przeznaczyła też sporo pieniędzy na wystrój mieszkania.

Meble indyjskie w mieszkaniu koleżanki

sypialnie drewnianeJestem bardzo ciekawa jak je urządzi bo jej poprzednie mieszkanie było bardzo ciekawe. Koleżanka jest oryginalną osobą dlatego też zawsze lubiła mieć wszystko inne niż wszyscy. Wiem, że przy aranżacji nowego mieszkania ma jej pomagać znajomy projektant także efekt będzie na pewno interesujący. Gdy koleżanka się już urządziła zaprosiła mnie do siebie żeby pokazać mi nowe mieszkanie. Już od progu wszystko mi się podobało. Koleżanka w całym swoim apartamencie ma meble indyjskie, które świetnie tu pasują. Wszystko jest z takiego charakterystycznego ciężkiego i surowego drewna. Ma drewnianą sypialnie, która jest świetna. Ma też meble loft, które widziałam już kiedyś u innego znajomego. Ma też meble drewniane do salony właśnie w takim stylu typowo kolonialnym. A także w salonie znajduje się drewniany stół w tym samym stylu. W sumie każdy mebel wygląda trochę inaczej ale w gruncie rzeczy wiele je łączy. Ściany są pomalowane na jasno. Nie ma zbyt wielu zdobień. Cały charakter tego mieszkania tworzą te właśnie drewniane meble. Dla mnie pomysł był idealny. Na pewno nie jest to mieszkanie, które można zobaczyć u przeciętnego Kowalskiego.

Spytałam się koleżanki gdzie kupiła ten stół bo szalenie mi się spodobał. Ona powiedziała, że zamawiała go w Warszawie także nigdzie specjalnie nie musiała po niego jechać. Tak sobie myślę, że chyba zamówię sobie podobny stół. Bo widzę, że nawet taka jednak rzecz potrafi zmienić wystrój całego wnętrza.
Źródło http://mandallin.pl