Opowieści o fachowym cięciu laserem

Kiedy miałam siedemnaście lat zrobiłam sobie prawo jazdy. Stwierdziłam, że chcę jeździć i, że to moje bardzo duże marzenie, które chcę spełnić pierwszorzędnie. Tak też się stało. Zdałam egzamin za drugim razem chociaż nie ukrywam, że nie było mi łatwo.

Fachowe cięcie laserem i egzamin w Warszawie

cięcie laseremBałam się, że przez jakiś banalny błąd mogę go nie zdać. Tak się jednak nie stało. Wybrałam, jedną z lepszych szkół jazdy w regionie i udałam się do niej na kurs przyspieszony. Po dwóch tygodniach byłam gotowa do egzaminu. Pierwszy oblałam już na placu, ale to była dla mnie duża nauka i na drugim egzaminie wyjechałam na spokojnie, w mieście był dosyć duży ruch, nie ukrywam, że się bałam. Miałam cztery podbramkowe sytuacje, myślałam, że nie zdam w pewnym momencie, kiedy kobieta na przejściu na pieszych na czerwonym przebiegła mi przed oczami. Jednak w porę zahamowałam i cofnęłam się powoli, nie spanikowałam, byłam opanowana i spokojna, być może dlatego zaimponowałam egzaminatorowi tym w jaki sposób przeprowadziłam tę akcję. Podejrzewam, że właśnie dlatego potem nie zwrócił uwagi na to, że jak parkowałam to zrobiłam dość spory błąd. Warszawa to trudne miasto, żeby zdać. Samochód jednak uderzył o krawężnik, egzaminator jednak przemilczał i zaczął mi tłumaczyć na czym polega fachowe cięcie laserem – warszawa.

Oprócz tego, że jest egzaminatorem, robi jeszcze cięcie laserowe. A ja dziś jeżdżę już cztery lata i na dodatek wiem czym jest to całe cięcie laserowe, jak tworzy się blachy samochodowe i inne tego typu ciekawe historie. Zapamiętam tego pana do końca życia.