O tym jak córka używała taśm pakowych do wysyłki

Wiecie co? Nie ma nic wspanialszego jak kibicowaniu swoim dzieciom w starcie dorosłego życia. Moja Majka skończyła rzeźbiarstwo na wydziale sztuk pięknych, jednak z pracy po tym kierunku intratnej nie mogła znaleźć.

Taśmy pakowe i sprzedaż internetowa

taśmy pakoweZaczęła rzeźbić i robić piękną biżuterię, którą sprzedawała w internecie. Zainwestowała w opakowania kartonowe w które mogła swoje prace wkładać i wysyłać je nawet za granicę. Bo rynek internetowy jest transgraniczny. Opakowania kartonowe wybierała zawsze z najwyższej jakości kartonu. Kupiła opakowania kartonowe i stoją teraz po sam sufit czekając na swoją kolej. Do drobniejszych prac miała kartony fasonowe, ładne pudełeczka ozdabiała jeszcze fikuśnym podpisem stworzonym piórem od ojca. Fantastyczne rozmiary miały te kartony fasonowe, bo mieściły się tam różne gabaryty. Ostatnio zamawiała solidne taśmy pakowe, ponieważ one trzymały w ryzach te kartony fasonowe, miała pewność, że w podróży się nie otworzą. Taśmy pakowe również ma na zapas kupione i w rulonach czekają aby mogła ich użyć do kolejnych wysyłek. A przed świętami ma ich naprawdę wiele. Dlatego jestem z niej tak bardzo dumna. Oczywiście jeśli chodzi o kolczyki, wisiorki, czy inne takie drobniejsze to wysyła je inaczej. Ma od tego koperty bąbelkowe. Koperty bąbelkowe ma też w różnych rozmiarach. Kiedyś wysyłała srebrny wisior z rzemieniem, więc tutaj koperty bąbelkowe były spore. A jak wysyłała małe koperty bąbelkowe to w nich chowała na przykład malusie kolczyki. Tak właśnie jest moja córka zorganizowana i wie doskonale jak je pakować.

A! Jeszcze wysyła swoje akwarelki a te z kolei pakuje w woreczki strunowe. Takie woreczki strunowe są fajne bo można je od góry zamknąć i trzymają powietrze. Moja córka jest tak zorganizowana, że przygotowana na wszystko jest.