Nowy dom z drewna

Od jakiegoś czasu wraz z moim mężem rozglądamy się za nowym domem. Mieszkamy póki co w małej przybudówce u moich rodziców. Wiadomo, jak jest z nowym domem. Jest to taka można powiedzieć, że skarbonka bez dna i żeby móc sobie wybudować, albo kupić własny dom potrzeba mnóstwo pieniędzy.

Domy z drewna nam się podobają

domy z drewnaMy wraz z mężem ślub wzięliśmy 5 lat temu i od razu zamieszkaliśmy w przybudowanym małym domku u moich rodziców. W zasadzie nie mieszka nam się tam źle, lepsze to niż niektóre domy prefabrykowane, które widzieliśmy i mieliśmy ofertę kupna takiego domu, ale stwierdziliśmy, że to nie dla nas i że potrzebujemy porządnego domy, Od zawsze podobały mi się domy szkieletowe, mojemu mężowi zaś najbardziej podobają się domy pasywne. Tak więc ciężko jest nam się dogadać jeżeli chodzi o ten temat. Na razie jednak można powiedzieć, że nie ma tematu, ponieważ mieszkamy we wspomnianej przybudówce. Na mieszkanie tam ni można narzekać, bo mamy tam bardzo dobre warunki, fajne i przytulne pokoiki, poza tym nie mieszkamy w tym samym budynku, co jest wydaje mi się bardzo ważne, ponieważ dzięki temu nie dochodzi pomiędzy nami, a moimi rodzicami do żadnych sprzeczek. Z mężem przez te 5 lat oszczędzaliśmy na to, żebyśmy pewnego dnia mogli kupić sobie własny dom, budowa nie wchodziła w grę, poza tym podobają nam się stylowe domy z drewna. Ostatnio oglądaliśmy sobie z mężem stronkę internetową, gdzie wystawione na sprzedaż są domy. Bardzo spodobały nam się domy w Solcu, który jest oddalony od naszego miasta, tylko kilka kilometrów, więc żadne z nas nie miałoby problemów z dotarciem do pracy, ani nic z tych rzeczy. Ogólnie ta lokalizacja tego miejsca jest fenomenalna, ale lokalizacja, to nie jest jedyny plus.

Wszystkie wspomniane domy mają przepiękny ogród, który dla mnie jest bardzo ważny, ponieważ już od dziecka marzyłam o tym. żeby mieć własny ogród, którym mogłabym się zajmować. Jednak na razie musimy się wstrzymać z zakupem domu, ponieważ okazało się, że póki co kwota, którą zaoszczędziliśmy na zakup domu nie jest wystarczająca.