Nowe trendy w fotografii ślubnej

Nadchodzi czas, kiedy większość z nas zaczyna myśleć o ślubie. Wynajmujemy salę, zamawiamy kwiaty, układamy listę gości, szukamy zespołu na wesele. Jedną z ważniejszych rzeczy jest dla nas znalezienie dobrego fotografa. Zdjęcia ślubne to pamiątka na całe życie.

Ślubna fotografia – najlepsza pamiątka

fotografia ślubnaW naszym kraju ślub musi być z pompą. Jak największa liczba gości, najlepsza restauracja, przepyszne jedzenie i dobra zabawa czy skocznej muzyce. Fotografia ślubna jest jedną z najważniejszych rzeczy do zorganizowania. Szukamy dobrego fotografa, w internecie, z polecenia znajomych lub rodziny. W końcu te zdjęcia będziemy pokazywać naszym dzieciom i wnukom. Szukamy idealnego pleneru, mamy nadzieję na dobrą pogodę. Nie chcemy przecież, żeby deszcz pokrzyżował nam plany. Modne ostatnio stały się sesje w wodzie, w ruinach czy na sianie. Większość ludzi chyba jednak podąża za klasyką i robi zdjęcia na tle pięknej parkowej zieleni lub barokowego kościoła. Moi znajomi zażyczyli sobie sesję w pustej sali. Ile par, tyle pomysłów. Najważniejsze, żeby zdjęcia podobały się nowożeńcom. Jeśli oni mają pomysł, fotograf musi to życzenie spełnić. Może doradzić co by zmieniła, jak się ustawić, żeby odbicie światła było jak najlepsze. Często pary młode wybierają też sesje wieczorne na tle pięknej iluminacji kościoła czy starego miasta. Ruiny zamku również dla niektórych są świetnym pomysłem. Fani militariów poszukują obiektów związanych z drugą wojną światową i wybierają na tło fotografii ślubnej obrośnięte mchem bunkry lub zniszczone umocnienia.

Może nie wszystkie zdjęcia wyjdą pięknie. Nie każdy obiekt nadaje się na tło do sesji ślubnej. Jest to najważniejszy dzień w życiu pary młodej i to ich decyzja co do wyboru miejsca sesji ślubnej będzie decydująca.