Nowe tanie auto i montaż klimatyzacji

Przyszedł w końcu czas na wymianę samochodu w naszej rodzinie. Złożyła się na to sytuacja narodzin kolejnego dziecka, a więc i konieczności posiadania większej przestrzeni do transportu wszystkich rzeczy. Jesteśmy rodziną o umiarkowanych rodzinnym budżecie i mieścimy się mniej więcej niedaleko średniej krajowej, jeżeli chodzi o zarobki.

Montaż klimatyzacji w cenie zakupu

montaż klimatyzacjiDlatego też wachlarz wyboru ogranicza się do zaledwie kilku modeli dostępnych na rynku. Interesują nas przede wszystkim auto nowe, które będzie posiadało gwarancję na okres minimum dwóch lat. Odwiedzając kolejne salony spotykaliśmy się niestety albo z zaporowymi cenami albo z kompletnym brakiem wyposażenia. Mając na uwadze rodzinę, chodzi przede wszystkim o pakiet bezpieczeństwa, w skład którego wchodzić będzie odpowiednia ilość poduszek powietrznych. Dodatkowym elementem, którego nie może zabraknąć jest klimatyzacja samochodowa. W jednym z salonów spotkaliśmy się ze sprzedawcą, który najwyraźniej doskonale rozumiał nasze potrzeby i szybko i trafnie zaproponował nam jeden z powystawowych modeli samochodu. Jedynym mankamentem, który posiadał, był brak klimatyzacji w standardzie, natomiast szybki montaż klimatyzacji Warszawa obiecano nam w cenie zakupu. Będąc nieco niepewnym, podpytałem czy serwis klimatyzacji będzie elementem wymagającym dodatkowych przeglądów, aby warunki gwarancji samochodu zostały zachowane.

Odpowiedział, że ten element zostanie uwzględniony, jako część składowa samochodu, tak jakby był w standardowym wyposażeniu. I w ten sposób udało nam się zakupić nowy samochód, dla naszej powiększonej od niedawna rodziny.