Niesamowite zdjęcia ślubne

Zdjęcia ślubne to już w zasadzie tradycja. Któż z nas wyobraża sobie ślub bez fotografa, który wraz z każdym spustem migawki upamiętnia na zawsze ten najważniejszy dzień w naszym życiu? Fotografia nie tylko zatrzymuje czas, ale również sprawia, że z radością powracamy do najmilszych wspomnień.

Oryginalne sesje ślubne 

ślubna sesja zdjęciowa w ToruniuŚlub mojej siostry zbliżał się wielkimi krokami. Przygotowane było już niemal wszystko i dopięte na ostatni guzik. Sala zarezerwowana, zespół również, zaproszenia wysłanie, tort zamówiony, catering, suknia ślubna, kamerzysta – wszystko z niezbędnej listy zostało już odhaczone. Mimo to mieliśmy wrażenie, że coś ważnego nam umknęło. Siostra, dosłownie na parę dni przed ślubem przypomniała sobie, że przecież nie zamówili sobie ślubnej sesji zdjęciowej! Z racji tego, że gonił ich termin postanowili wynająć pierwszego lepszego fotografa, który będzie mógł wykonać im zdjęcia jeszcze przed ślubem. Z początku moja siostra podchodziła do sesji dosyć sceptycznie, ponieważ nie zdążyła nawet porządnie obejrzeć portfolio fotografa. Bała się również, że mogłaby przepłacić. Ślubna sesja zdjęciowa w Toruniu okazała się jednak wspaniałą przygodą. Fotograf był najlepszym profesjonalistą w mieście. Wykonywał bardzo oryginalne zdjęcia do wykonania których posiłkował się jedynie światłem zastanym. Jego zdjęcia cechowała nie tylko naturalność, ale przede wszystkim to w jak przepiękny sposób potrafił dostosować się do warunków pogodowych. Pomimo tego, że w dniu sesji zdjęciowej mojej siostry z początku była przepiękna słoneczna pogoda, a następnie padał deszcz, wykonane przez fotografa zdjęcia były naprawdę przecudowne. Co więcej, w postprodukcji niektóre zdjęcia zostały obrobione w programie graficznym w taki sposób, iż wyglądały, jakby moja siostra najpierw była smutna w deszczową pogodę, a następnie po spotkaniu swojego męża jej twarz się rozpromieniła, zaś niebo nad nią było słoneczne i bezchmurne.

Moja siostra miała naprawdę bardzo wiele szczęścia, że udało jej się w zasadzie w ciemno trafić na tak wspaniałego fotografa, który za sprawą swojej kreatywności oraz dzięki wysokiemu doświadczeniu potrafił w naprawdę cudowny sposób uchwycić ludzkie emocje do tego, by utworzyć najwspanialszą pamiątkę dla danej osoby.