Niedrogie pokrowce na smartphona

Biorąc pod uwagę obietnice producentów smartphonów wiele osób zaczyna niestety wierzyć w to, że są one równie pancerne co niegdyś bardzo słynny model starego telefonu. Niestety, rzeczywistość szybko weryfikuje te zapewnienia i najczęściej kończymy z potłuczonym ekranem, czy nawet pleckami. Nie warto tak ryzykować zwłaszcza, że naprawa nie należy do najtańszych.

Pokrowce na smartphony

etui na telefon sklepCzasy w których telefony były „pancerne” minęły i prędko nie wrócą. Oczywiście coraz to nowsze modele, zwłaszcza te flagowe, cechują się znacznie lepszą odpornością na upadki aniżeli telefony sprzed paru lat niemniej to wciąż nie jest poziom, który gwarantuje nam bezpieczeństwo, a jak wszyscy wiemy dzisiaj o wypadek nie trudno. Producenci prześcigają się w tym, który z ich smartphonów będzie szerszy, dłuższy i jednocześnie węższy, a biorąc pod uwagę to, że dzisiejsze modele są pokryte szkłem z obu stron, taki telefon nie leży pewnie w dłoni często się z niej wyślizgując. Dlatego warto jest kupić chociażby najtańsze etui na telefon sklep w którym będziemy mieli największy wybór pod tym względem to oczywiście ten internetowy. Tam znajdziemy zarówno gumowe pokrowce, jak i te bardziej pancerne oraz eleganckie. Już taki gumowy pokrowiec z racji tego, że jest antypoślizgowy zabezpieczy nasz telefon przed upadkiem. Gdyby jednak telefon nam skądś spadł etui dociążające tylną część smartphona sprawi, że upadnie on właśnie na plecki, a nie na ekran.

Coraz bardziej popularne wśród pokrowców są te posiadające dodatkowy uchwyt na palec. Do takiego gadżetu przyzwyczajamy się już po kilku chwilach automatycznie zaczynając go używać. Jest on doskonałym zabezpieczeniem i znacząco minimalizuje prawdopodobieństwo wyślizgnięcia się telefonu z dłoni. Co więcej, może także służyć nam jako podstawka podczas oglądania filmów na smartphonie.