Nauka angielskiego w polecanej szkole językowej

Gdy chodziłam do szkoły podstawowej nie było czegoś takiego jak nauka języka angielskiego. Pamiętam, że dopiero chyba w czwartej klasie szkoły podstawowej dochodziła jedna godzina języka tygodniowo. I był jeszcze podział na klasy.

Szkoła językowa w centrum miasta

szkoła językowa Niektórzy uczyli się języka rosyjskiego a niektórzy niemieckiego. Ja trafiłam na język niemiecki z czego specjalnie zadowolona nie byłam. Tak naprawdę dopiero w liceum miałam język angielski i był to mój pierwszy kontakt z tym językiem. Godzin języka także nie było zbyt wiele i jeśli ktoś chciał się naprawdę nauczyć języka to musiał bardzo dużo pracować w domu. Tak naprawdę program nauczania języka pozostawiał także wiele do życzenia bo była to przede wszystkim nauka gramatyki. A słówka i konwersacje były na dalszym planie. Dziś wygląda to naprawdę inaczej. Już w przedszkolach jest wprowadzony język angielski dla najmłodszych. Mieszkam w Bydgoszczy i wiem, że jest tu naprawdę świetna polecana szkoła językowa w Bydgoszczy, która znajduje się w centrum miasta. Są tam kursy językowe dla osób, które znają język w różnym stopniu. Tak naprawdę każdy chyba znajdzie coś dla siebie. Jest nawet angielski przez skype dla tych, którzy nie chcą wychodzić z domu tylko po to by uczyć się języka. Dziś nauka angielskiego jest po prostu bardziej dostępna. I myślę, że dla osoby, która chce się nauczyć języka nie ma żadnych przeszkód by to zrobić. Widać zresztą, że coraz więcej ludzi zna język. I bardzo dobrze. Bo dzięki znajomości języków obcych można po prostu lepiej sobie radzić w życiu.

Już nie mówię o tym, że można mieć przede wszystkim lepszą pracę i lepsze perspektywy niż gdyby się tego języka nie znało. Tak naprawdę ja po tym w jaki sposób byłam uczona języka chodziłam na kursy językowe. I to własnie dzięki nim dziś dobrze znam język.