Natchnienie z prasy czyli zabudowy szklane

Mam na imię Asia. Kupiłam sobie dwie gazety jedna o ogrodzie druga o wystroju wnętrz. Jestem dekoratorką, lubię znać wszystkie nowości. Mam sprawdzone dwie gazetki, które w ciekawy, interesujący sposób opisują rożne techniki.

Zabudowy szklane z Warszawy i nowoczesne wnętrze

zabudowy szklaneDają mi mnóstwo pomysłów do przygotowywania dekoracji u moich klientów. Mieszkam w miejscowości Warszawa i tam jestem w zatrudniona w małej, rodzinnej firmie. Atmosfera jest bardzo przyjazna i lubię chodzić do mojej pracy. W czasopiśmie były porady żeby do domu zacząć wprowadzać drzwi przesuwne. One nie było nowe na naszym rynku ale nie cieszyły się jeszcze zbyt dużym zainteresowaniem więc było im poświęcone trochę uwagi. Mi spodobały się drzwi szklane. Nie pasowały do każdego wystroju ale do nowoczesnych dużych domów jak najbardziej. A takie właśnie miałam zlecenie w mojej pracy. Mój klient tez zażyczył sobie lustra na wymiar więc szukałam tez jakiś inspiracji w prasie. Znalazłam kilka modeli ale nie wiem czy będą one spełniać wymagania mojego klienta. W czasopiśmie dużo stron poświęcili na zabudowy szklane z Warszawy i opis nowoczesnej metody hartowania szkła. Sama nawet korzystałam kilka razy z takiego szkła ale nie miałam pojęcia, ze szkło hartowane na wymiar może mieć aż tyle właściwości. Zazwyczaj wykorzystywałam go do balkonów jako balustrady czy do witryn sklepowych. Okazało się ze szkło hartowane na wymiana może tez być wykorzystane do stolików i schodów. Dużo się dowiedziałam z gazetek i ostatecznie mogłam się zabrać na kończenie projektu dla mojego klienta. Niektóre pomysły z gazetki zamierzam wykorzystać i przedstawić mojemu klientowi.

Mam nadzieje, że pomysły mu się spodobają. W przyszłym tygodniu będziemy mogli zaczynać prace z moja ekipą. Klient był bardzo zadowolony i pozwolił nam na wykonanie.