Nasz sklep papierniczy i wizytówki

Prowadzimy od lat tradycyjny sklep papierniczy. Mamy różne zeszyty kolorowe, kartki, można u nas wykonać również projektowanie wizytówek. To dla nas ciekawa praca, jesteśmy kreatywni, i lubimy sami malować i rysować. 

Nasze wizytówki są unikalne

wizytówki KrakówTakie tanie wizytówki Kraków stworzone u nas, na pewno będą unikalne i niepowtarzalne. Każdemu od razu będą się kojarzyć z danym nazwiskiem. Idziemy z duchem czasu, dlatego mimo, że długo działamy, to wprowadzamy nowoczesne rozwiązania. Mamy też zapachowe długopisy, które przepięknie pachną na kartce papieru. To też jedno z naszych unowocześnień. Długopisy mają zapachy różnych owoców i są nieziemskie. Dodatkowo, zbliża się rok szkolny, i mamy masę różnych okładek do zeszytów, wedle upodobań. Każdy może mieć też unikalną okładkę, wystarczy przyjść ze wzorem, i taką mu wydrukujemy. Mamy też opcję zrobienia kubków ze zdjęciem, lub misia z nadrukiem. Nasz klient nasz pan, więc co sobie ktoś zażyczy, to spełniamy, a przynajmniej staramy się spełniać. Ostatnio była dziewczynka i chciała kubeczek ze stworkami z jakiejś bajki. Jej mama mówiła, że jest tak zapatrzona w tę kreskówkę, że mogłaby cały dzień siedzieć i oglądać ten sam odcinek. Pamiętam, że ja kiedyś miałam tak samo. Tylko, że wtedy to były chyba Gumisie.

Mama nie mogła mnie odciągnąć od telewizora, jak dostałam swoją pierwszą kasetę wideo. Potem jak widziałam cokolwiek z tymi stworkami, to oczywiście musiałam mieć. Nie było tak jak teraz, że sobie ktoś zamówi, i ma, wtedy to były takie rarytasy i unikaty. Więc cieszyłam się jak dziecko z kubeczka z moimi misiami na stare lata.