Nastolatki i ich pomysły – depilacja laserowa

Jestem nastolatką, i to już chyba mówi samo przez siebie. Jestem trochę szalona i wraz z moimi przyjaciółkami wpadamy na różne głupie pomysły, jakich Łódź chyba jeszcze nie widziała. Ale swoją drogą kocham to miasto naprawdę. Naoglądałyśmy się z koleżankami o różnych celebrytkach i zapragnęłyśmy być takie jak one.

Depilacja laserowa – dobry pomysł?

depilacja laserowa łódźKażdej z nas podobał się inny facet, więc miałyśmy motywację, by coś w sobie zmienić. Na początku celem była mezoterapia, ale pani w salonie jak nas zobaczyła, to powiedziała, że jesteśmy za młode na takie ingerencje igiełek, i że to nam niepotrzebne. Zasmuciłam się, bo chciałam być jak moja idolka, która ostatnio wrzucała do sieci zdjęcia z tego zabiegu. Cóż, nie wyszło. Może za jakiś czas spróbuję w jakimś innym salonie. Poza tym moja koleżanka mówiła, że mikrodermabrazja dla nas jest lepsza, bo pomaga usunąć różne blizny, a krost to trochę miałyśmy kiedyś. Więc zapisałyśmy się na to i już wiem, że na pewno będzie fajnie. Moja trzecia przyjaciółka miała problem z owłosieniem, i powiedziała, że przyda jej się niedroga depilacja laserowa w mieście łódź, by nie chodzić taka zarośnięta wiecznie. Faktycznie, miała o wiele więcej włosków niż my. No i każda znalazła coś dla siebie, a jeszcze jedna z nas chciała wykonać sobie tatuaż. U kosmetyczki do której poszłyśmy okazało się, że nie robi czegoś takiego, że takie rzeczy to tylko u tatuażysty. Ona jedynie ma usuwanie tatuażu, w razie jakby komuś coś się nie podobało. Pocieszyłyśmy ją, że w razie czego będzie wiedziała, gdzie przyjść, by się pozbyć nieudanego tatuażu.

Jesteśmy bardzo zgraną grupą, i wszędzie chodzimy razem, możemy sobie ufać, więc na pewno nikomu nie powiemy, że wykonujemy sobie takie zabiegi aby poprawić swoją urodę i zwrócić uwagę chłopaków. Byłam ciekawa co powiedzą, jak nas zobaczą.