Najlepszy sklep z zabawkami

Wiecie co postanowiłam wam opisać pewne wydarzenie w naszym mieście, a mianowicie chciałabym wam opowiedzieć o takim miejscu, które u nas powstało. Mam tu na myśli taką jedną galerię.

Sklep pełen zabawek

najlepszy sklep z zabawkamiAle nie chodzi tu o zwykłą galerię z ubraniami i wieloma innymi rzeczami, ale chodzi tu o taką galerię, która składa się z czterech pięter i na każdym piętrze są miejsca wyłącznie do zabawy. Oczywiście jest też tam najlepszy sklep z zabawkami, więc można też coś kupić, ale tylko ten asortyment, żaden inny. Ja tam nie zamierzam niczego kupować, gdyż są tam zbyt drogie rzeczy jak dla mnie. A ponadto sprzedają tam tylko i wyłącznie zabawki little tikes, są to dość markowe zabawki oraz nie stać mnie na nie. Muszę zaznaczyć, że na parterze jest ten sklep oraz miejsca gdzie można coś zjeść, potrawy są przygotowywane wyłącznie dla dzieci, ale rodzice też mogą ich spróbować.Dalej na pierwszym piętrze znajdują się liczne huśtawki jak na przykład huśtawka little tikes, huśtawka drewniana oraz jeszcze jakieś inne, na tym samym piętrze są też takie ścianki wspinaczkowe, na które może wejść tylko dziecko, oczywiście jest tam pełna asekuracia. Na drugim piętrze jest taka ogromna zjeżdżalnia little tikes, która prowadzi wprost to takie dużego basenu wypełnionego licznymi, kolorowymi kulkami i tylko to jest na tym piętrze. Na trzecim piętrze można znaleźć coś takiego jak domek ogrodowy little tikes, liczne zamki, domki dla lalek oraz raczej te piętro jest przeznaczone dla dziewczynek.

Ostatnie piętro, czyli czwarte jest z kolei przeznaczone dla chłopców i panuje tam wystrój piracki, chłopcy mogą bawić się w piratów i tak dalej. Całe to miejsce jest nazwane jako galeria zabawkowa. Może niezbyt oryginalna nazwa, ale jakoś ujdzie. Ja już raz byłam tam z moim dzieckiem.