Najlepsze warsztaty w przedszkolu

Mam dwójkę dzieci, bliźniaki Kubę i Zosię, którzy mają już pięć lat. Ponieważ zależało mi na tym by szybko wrócić do pracy, bardzo szybko też moje pociechy poszły do przedszkola. Długo szukaliśmy z mężem przedszkola, które będzie spełniało wszystkie nasze wymagania i będzie odpowiednie dla naszych dzieci. Myślę, że nam się to udało.

Warsztaty w przedszkolu zawsze podobają się dzieciom

warsztaty bożonarodzeniowe w przedszkoluPrzedszkole, które wybrałam z mężem dla naszych dzieci uważam za naprawdę dobrą placówkę na wysokim poziomie. Pracują tam niezwykle miłe dziewczyny, które potrafią złapać z dziećmi świetny kontakt. Wyposażenie jest bardzo nowoczesne ale wnętrza są bardzo przytulne. Lubię te przedszkole również za to, że często odbywają się w nim dodatkowe zajęcia dla dzieci. Przykładowo, ostatnio odbyły się warsztaty bożonarodzeniowe w przedszkolu, które zachwyciły i Zosię i Kubę. Po powrocie do domu z przedszkola buzie im się nie zamykały, a więc dokładnie zrelacjonowali mi cały przebieg zajęć i tego, co udało im się w czasie tych warsztatów zrobić. Były to bardzo kreatywne warsztaty, w czasie których dzieci robiły kartki bożonarodzeniowe, a także lepili świąteczne aniołki. Mieli też okazję dowiedzieć się w czasie tych warsztatów o tym jak świętuje się Boże Narodzenie w innych krajach. To, że w czasie tych zajęć udało się zrobić tyle rzeczy jest naprawdę wspaniałe. Kartki i aniołki wykonane przez Zosię i Kubę są świetne i stoją na honorowym miejscu w salonie.

Uważam, że wszystkie przedszkola powinny skupić się na rozwoju dzieci poprzez różne kreatywne i ciekawe zajęcia oraz warsztaty. Oprócz tego, że dziecko w czasie nich się rozwija i to pod różnymi względami oraz może się nauczyć czegoś nowego, to uważam też, że takie zajęcia sprawiają, że w przedszkolu im się zwyczajnie bardziej podoba jeżeli dzieje się tam raz na jakiś czas coś innego i ciekawego.