Na czym polega praca w hurtowni drzwi?

Nazywam się Tadeusz i jestem pracownikiem kierownikiem działu dystrybucji. Zatrudnia mnie hurtownia drzwi, która jest jedną z największych na śląsku. 

Jak wygląda oferta hurtowni drzwi?

Dostawy mamy często, ponieważ drzwi dre dobrze się sprzedają tak samo jak drzwi porta czy inne drzwi aluminiowe. Dzisiaj kierowca nam przywiózł drzwi wejściowe i chłopakdrzwii zajęli się rozładunkiem. Ja sprawdziłem wszystkie drzwi wejściowe, czy nie doszło do jakiegoś uszkodzenia w czasie transportu. Jeżeli chodzi o drzwi wejściowe drewniane to przykładamy bardzo dużą wagę do tego, aby nie miały żadnej skazy. Nasza hurtownia drzwi prowadzi tylko sprzedaż, więc montaż drzwi klienci muszą przeprowadzać we własnym zakresie. W naszej ofercie drzwi porta są dostępne we wszystkich kolorach, czasami można nawet wybrać kolor na zamówienie, ale wtedy czas oczekiwania jest odrobinę dłuższy. Kiedy chłopaki już wypakowali wszystkie drzwi wejściowe i je sprawdziłem, to pokwitowałem kierowcy odbiór i odjechał. Szef ceni moją pracę, bo wie, że jestem bardzo szczegółowy i nie było jeszcze żadnej reklamacji na nasze drzwi wejściowe ani żadne inne, które sprzedajemy. Zostało mi jeszcze kilka godzin pracy, więc postanowiłem, że sprawdzę stany magazynowe, bo widziałem, że kończą się drzwi porta i musiałem zająć się zamówieniem. Rzeczywiście, jeżeli chodzi o drzwi porta to zostało nam tylko kilka sztuk w kolorze buku, więc spisałem zamówienie. Na razie jest jeszcze spora ilość drzwi dre, więc sprawdzę jutro pod koniec dnia, czy konieczne będzie ich zamówienie.

Wszystkie zamówienia przekazuję szefowi do zaakceptowania i potem dopiero trafiają one do Pani Zosi, która składa zamówienie u producenta i organizuje dostawę. Nasza hurtownia drzwi współpracuje w wieloma producentami i mamy różnorodny towar.

Więcej informacji o drzwiach szukaj na http://www.qmam.net