Moja praca na zaliczenie, a dach z trzciny

Mam dwadzieścia dwa lata. Studiuję budownictwo na uniwersytecie w centrum Poznania. Na zaliczenie przedmiotu dostaliśmy do wyboru różne tematy. Musimy je opisać biorąc pod uwagę naszą wiedzę, doświadczenie a także specjalistyczną literaturę. Wybrałem temat o dachach w domach i altanach.

Dach z trzciny to nowość na rynku

dach z trzcinyOpisuję różne metody, które są wykorzystywane do wykonania. Najwięcej uwagi poświęciłem trzcinie. Tani dach z trzciny to nowość i wiem, ze mój profesor bardzo docenia trzcinę i jej pozytywne właściwości. Dachy ze strzechy są coraz częściej wybierane przez deweloperów a także klientów indywidualnych którzy decydują się na budowę domków w ostatnich czasach. Po pierwsze dachy ze strzechy ie są tak spotykane więc wyróżniają się an rynku i wiele osób jest w stanie za to zapłacić spore pieniądze. Po drugie dachy kryte strzechą zapewniają wysokie wymagania, które klienci posiadają. Dachy kryte strzechą gdy są wykonane w prawidłowy sposób mogą służyć kilkadziesiąt lat. Nie trzeba ich wymienić. Podstawą jest jednak prawidłowe przygotowanie trzciny, która została wykorzystana do tego zadania. Ta sama technika może być także wykorzystana do altan wszelkiego rodzaju. Altany z trzciny także muszą być wykonane przez specjalistów aby można było z nich korzystać przez wiele lat. Altany kryte strzechą są trwałe i ładnie się prezentują. Na temat trzciny udało mi się znaleźć sporo fachowe literatury. Praca ma być napisana na dziesięć stron. Jak dostanę z niej piątkę to nie będę musiał podchodzić a koniec roku do egzaminu ustnego.

Staram się dlatego spełnić oczekiwania profesora. Szybko mi idzie pisanie może dlatego, że dachy kryte strzechą to moja pasja. Mam nadzieję, że wykształcenie w przyszłości pomoże mi wprowadzać takie nowości do użytkowania przez klientów.