Moja córka jako najlepszy otolaryngolog w Bydgoszczy

Duma mnie rozpiera, że moja córka jest tak znakomitą absolwentką w Bydgoszczy. Czytałem o jej pracy jako przyszły laryngolog będzie odnosiła sukcesy.

Wysoki poziom otolaryngologii w Bydgoszczy

otolaryngologia BydgoszczAutor nie szczędził miłych słów dla mojej pierworodnej, uznał, że jej praca doktorska pozwoli na otworzenie nowej gałęzi badań i otolaryngologia będzie w Bydgoszczy wiodła prym pośród różnych innych specjalizacji lekarskich. Moja pani otolaryngolog Bydgoszcz, pomyślałem, jak stała w kitlu z teczką, jak uśmiechała się do mnie, to znaczy pewnie do fotografa, ale czułem że do mnie z tego zdjęcia też. Już w liceum mówiła, że chce pracować jak jej mama, jako laryngolog, a Bydgoszcz to od zawsze było jej ukochane miasto, któremu chce służyć całe życie. Otolaryngologia to była dziedzina która ją bardzo fascynowała, a ceramiczny przekrój ucha potrafiła opisać już mają ledwo dziesięć lat. Kowadełko, strzemiączko, błona bębenkowa, ślimaczek, no wszystko wiedziała. Wiedzieliśmy z żoną, że laryngologia w Bydgoszczy potrzebuje tak zaangażowanych ekspertów. Od kilku lat przewodniczyła kołu naukowemu na uczelni w którym laryngologia była od zawsze języczkiem u wagi, na każdych spotkaniach. Ona jako pierwsza zorganizowała ogromne sympozjum o którym każdy otolaryngolog wspomina. Jakoś pięć miesięcy temu widziałem na forum lekarskim jak jakiś laryngolog z Pcimia opowiada o tym, że w Bydgoszczy doskonała jest kadra lekarska a otolaryngologia ma się w tym miesicie bardzo dobrze. Wspomniał oczywiście o mojej córce, jako o wybitnym i arcyciekawym nowym talencie, który zdecydowanie zwojuje świat jako otolaryngolog.

Póki co ona zamierza sprawić by laryngologia w Bydgoszczy utrzymywała się na tak wysokim poziomie jak w tej chwili. I chwała moje córeczce za to. Zapraszam was też do przeczytania tego artykułu.