Modnie i bezpiecznie z recaro milano

Fotelik samochodowy to nierozłączny atrybut dziecka, które przewożone jest samochodem. Wybór fotelika dziecięcego to spore wyzwanie dla rodziców, którzy muszą go zakupić jeszcze przed narodzinami pociechy. Rodzice chcą mieć pewność, że jazda będzie dla dziecka przede wszystkim bezpieczna, ale także komfortowa. Decyzji nie ułatwia rynek, który oferuje szeroki wachlarz fotelików dla dzieci.

Czy wyższa cena gwarantuje wyższe bezpieczeństwo?

recaro milano - cenaWybór fotelika, oczami rodzica, zależy przede wszystkim od jego możliwości finansowych, ale czy cena to gwarancja skuteczności czy tylko chwyt marketingowy? Zaczniemy od tego, że każdy typ fotelika poddawany był wielokrotnym testom, które umożliwiły dopuszczenie go do sprzedaży. Mamy do wyboru foteliki zarówno dla noworodków i niemowląt, jak i dla dzieci starszych – od 0 aż do 36kg. Warto pamiętać, ze fotelik musimy dopasować zarówno do wagi dziecka jak i do naszego modelu samochodu. Niektóre systemy fotelików mogą nie pasować do naszego auta (np. zbyt krótkie pasy w aucie), co powoduje zmniejszenie bezpieczeństwa. O tyle dobrze, że noworodek czy niemowlak nie będzie się „wtrącał”, a chętnie podróżował w wybranym przez rodziców foteliku. Musimy mieć na uwadze, że dzieci starsze mogą chcieć mieć „modny” fotelik i niechętnie podróżować w innym. Milano to odpowiedź na dziecięce potrzeby od 3 aż do 12 lat. Dziecko ma do wyboru aż 4 modne kolory. Recaro milano – cena to niewielki wydatek w porównaniu do jakości, bezpieczeństwa i zadowolenia naszego dziecka.

Bezpieczeństwo dzieci to priorytet dla każdego rodzica, więc miejmy na uwadze zarówno cenę, która wcale nie musi być wygórowana, jak i nasze potrzeby. Dziecko wybiera kolor, a rodzice, sprawdzony przez wielokrotne testy, fotelik do auta i wszyscy mogą wyjechać w bezpieczną i wygodną podróż.