Modna suknia ślubna z poleconego salonu

 

Moja matka bardzo się ucieszyła na wieść, że wychodzę za mąż. Lubiła mojego chłopaka Radka i jak mi się oświadczył, to była z tego powodu bardzo zadowolona. W ramach prezentu ślubnego zdecydowała się dać mi pieniądze na suknię ślubną, która miała być wyjątkowo piękna.

Wybranie sukni ślubnej znanej marki

suknie ślubne papilioMama kazała mi nie zwracać uwagi na cenę i miałam wybrać sukienkę, która spodoba mi się najbardziej. Poprosiłam ją, żeby poszła ze mną do salonu sukien ślubnych i mogła dokonać wyboru. Mama od razu zaprowadziła mnie do salonu swojej znajomej, bo ona miała najmodniejsze w mieście suknie ślubne Papilio to marka, którą doskonale znałam i mamie zależało, żebym wybrała sobie sukienkę z najnowszej kolekcji. Znajomą poprosiła, żeby nie pokazywała mi cen, ponieważ miałam wybrać tę sukienkę, która mi się spodoba. Przymierzyłam trzy sukienki tej marki i we wszystkich wyglądałam pięknie, przez co nie mogłam się zdecydować. Z pomocą mamy i jej znajomej udało się dokonać ostatecznego wyboru. W sukni ślubnej, którą zdecydowałam się kupić wyglądałam jak księżniczka i mama wiedziała, że Radek będzie zachwycony. W sukni zobaczy mnie dopiero przed ołtarzem. Mama zapłaciła za suknię jak wyszłam z salonu. Nie chciała, żebym poznała cenę i się nigdy nie dowiedziałam ile ta suknia kosztowała. Miała ona piękny krój, a u góry na dekolcie miała przyszyte kryształki. Suknia była gorsetowa, ale trzymała się doskonale dzięki przymocowanym fiszbinom. O takiej właśnie sukni ślubnej marzyłam.

Jeszcze tydzień przed ślubem byłam w salonie na przymairce, ponieważ w przypadku zmiany wagi, można było jeszcze nanieść jakieś poprawki. Nie było to jednak konieczne. Już nie mogłam doczekać się aż zobaczy mnie Radek. Jestem przekonana, że zachwycę go swoją suknią.