Mezoterapia igłowa – pierwszy z zabiegów

Mam koleżankę, która jest kosmetyczką. Nie pracuje jednak długo w tym zawodzie. Wcześniej pracowała w dużej firmie. Po kilku latach jednak chciała bardzo zmienić coś w swoim życiu. Postanowiła wtedy zrobić różne kursy kosmetyczne w Poznaniu i potem otworzyć salon kosmetyczny, o którym dawno marzyła.

Niedroga mezoterapia igłowa dostępna w Poznaniu

mezoterapia igłowaKoleżanka od kiedy tylko pamiętam lubiła się zajmować oczywiście jeszcze wtedy nie profesjonalnie ale sprawami związanymi z kosmetyką. Pamiętam jak na przykład w liceum przed pójściem na dyskotekę malowała wszystkie koleżanki. Cieszę się bardzo, że zrealizowała swoje marzenia i otworzyła ten salon. Na pewno wymagało to od niej nie małej odwagi. W końcu postawiła przecież wszystko na jedną kartę. I wszystkie oszczędności zainwestowała w ten salon. Szybko zdobyła stałe klientki i z tego co wiem cały czas ma nowe. To znaczy tylko o tym, że jest to dobra kosmetyczka, która robi to co lubi i robi to z pasją. W jej salonie jest na przykład nawet makijaż permanentny czyli umiejętności musi mieć naprawdę bardzo wysokie skoro potrafi zrobić coś takiego co wymaga niezwykle pewnej ręki i precyzji. Ja myślę, że bałabym się coś takiego komuś robić. Tak samo jak niedroga mezoterapia igłowa w Poznaniu, która była u niej chyba pierwszym zabiegiem, który można było u niej wykonać. W salonie jest robiony także manicure hybrydowy i to chyba na niego koleżanka ma najwięcej klientek. Spotkałam ostatnio koleżankę gdy byłam na zakupach. I zaprosiła mnie żebym odwiedziła ją po godzinach pracy to także mi zrobi taki manicure i przy okazji pogadamy sobie i wypijemy kawę.

Powiem, że propozycja ta była bardzo kusząca i chętnie z niej skorzystam. Nigdy nie mam czasu żeby w normalnych godzinach iść do salonu i zrobić sobie paznokcie. A chciałabym bardzo mieć pięknie zrobione zadbane paznokcie.