Medycyna estetyczna i leczenie potliwości

Wiadomo, że wszyscy używają różnych antyperspirantów i dezodorantów, by dbać o higienę, i walczyć z potem. Niestety, nie zawsze to wystarcza. Miałam już różne preparaty z apteki i tabletki, jednak nic nie pomagało.

Medycyna estetyczna jest pomocna

medycyna estetycznaWystarczyło, że wyruszyłam w Bydgoszcz, i po 15 minutach już miałam plamy pod pachami. Strasznie się z tym czułam, bo moja nad potliwość była bardzo kłopotliwa. Wszyscy myśleli, że to ze stresu, a to nieprawda. Po prostu miałam zbyt dużą aktywność gruczołów potowych. Zawsze miałam też spocone ręce i w ogóle. Moja najgorsza zmora. Szukałam pomocy, byłam ciekawa, czy najlepsza medycyna estetyczna bydgoszcz może coś na ten problem zaradzić. Odwiedziłam kiedyś Chełmno i wybrałam się do takiej kliniki, która podobno zajmowała się tego typu rzeczami. Okazało się, że trafiłam w dziesiątkę. Pani zrobiła mi usg, standardowo, by poznać, co tam we mnie siedzi, ha ha. Jak usłyszałam, jak może mi pomóc to trochę się zdziwiłam. Okazało się, że botoks leczy nad potliwość. Co, jak to? Przecież tego się używa do wypełniania zmarszczek. Dowiedziałam się, że nie tylko. Pani uspokajała mnie, że to całkowicie bezpieczny zabieg, i jako jedyny potrafi sobie momentalnie poradzić z problemem. Umówiłam się na termin i tylko opiszę w skrócie jak to przebiegało. Dostałam znieczulenie, bym nie czuła żadnego dyskomfortu. Trochę ponacinano mi skórę, i za pomocą specjalnego lasera zabijali moje gruczoły potowe. Na prawdę, potrwało to krótką chwilę, założono mi jakieś plasterki i już mogłam wracać do siebie. Nie czekała mnie żadna rekonwalescencja i tak dalej.

Mój problem się skończył, i w końcu mogłam odetchnąć z ulgą. Teraz mogę używać zwykłych delikatnych dezodorantów, i nie kombinuję z medycznymi środkami. Zawsze warto szukać odpowiedniego rozwiązania do skutku.