Makijaż zrobiony u dobrej kosmetyczki

Mam bardzo jasną karnację. Według mnie są tego plusy i minusy. Minusem jest to, że praktycznie bez henny nie widać moich brwi. Dlatego też muszę regularnie chodzić do kosmetyczki na hennę właśnie. Jest to dla mnie trochę męczące bo pracuje na zmiany i czasem ciężko jest mi po prostu się tam wybrać.

Ładny makijaż permanentny brwi

Moja koleżanka z pracy zapytała mnie więc dlaczego nie zrobię sobie po prostu makijażu permanentnego brwi. Ja kiedyś już nawet o tym myślałam ale nie miałam pojęcia ile to kosztuje i gdzie taki makijaż jest zrobić najlepiej. Koleżanka z pracy ma właśnie zrobione w ten sposób brwi i mi się to bardzo podoba. Gdy powiedziała mi ile za ten makijaż zapłaciła to byłam zdziwiona, że było ta w sumie nie drogie. Powiedziała mi też gdzie najlepiej iść do jakiego salonu. Z tego salonu dziewczyny mają wszystkie skończony dobry kurs makijażu permanentnego, który gwarantuje to że zostanie to dobrze wykonane. W końcu jest to makijaż, który ma się długo dlatego też ważne jest to gdzie się go robi. Koleżanka powiedziała mi, że ten kurs, które skończyły te kosmetyczki jest chyba najlepszy w kraju. Może i najdłużej trwa. Ale dziewczyny, które na taki kurs idą mają na nim wiele praktyki czego nie ma na innych tego typu kursach. Dodatkowo uczą się tam różnych metod makijażu permanentnego a nie tylko jednej. Także dla każdego potrafią indywidualnie dobrać odpowiednią metodę takiego makijażu.

Po tym co koleżanka mi powiedziała doszłam do wniosku, że zapiszę się do tego samego salonu na brwi. W końcu będę miała spokój z chodzeniem na hennę przez długi czas. A może już nawet zresztą nie pójdę tam już nigdy bo będę chciała tylko odnawiać ten makijaż permanentny. W każdym razie nie mogę się już doczekać jak będę wyglądała.