Magazyn z meblami sklepowymi

Nazywam się Hubert i jestem kierownikiem działu dystrybucji i logistyki. Koordynuję pracą całego zespołu, który składa się z dwunastu osób. Na naszym magazynie znajdują się gondole sklepowe o różnych wymiarach, dlatego są one segregowane według określonych kodów.

Regały sklepowe metalowe i ich ułożenie na magazynie

regały sklepowe metalowePosiadamy również regały sklepowe metalowe, które są umieszczone na półkach w kartonach. Wszystkie niezawodne regały sklepowe metalowe jakie posiadamy przeznaczone są do skręcenia na miejscu u klienta. Na naszym magazynie wszystkie regały mają określone oznaczenia, które są połączone z naszym systemem magazynowym. Pozwala to na prawidłowe zarządzanie całą gospodarką magazynową. W osobnej części posiadamy produkty wanzl i znajdują się one najbliżej wjazdu na tiry. Często sprzedajemy te produkty, przez co dostawy czy wysyłki są częste. Cały magazyn jest doskonale oznaczony i wszystkie nasze meble do sklepu są bardzo łatwe do zlokalizowania. Na środku hali mamy również zamontowany telebim, który informuje nas na bieżąco o stanach magazynowych. Mamy zintegrowane systemy magazynowe, które bardzo ułatwiają nam pracę. Jakiś czas temu przyjechały na magazyn regały sklepowe metalowe i bez żadnego problemu, w bardzo szybkim tempie umieściliśmy je na półce z właściwym oznaczeniem. Nasze wózki widłowe obsługuje każdy pracownik i każdy z nich posiada uprawnienia. Jako kierownik rozdzielam pracę między swoich ludzi. Jutro czeka nas ogromna dostawa. Mają wjechać produkty wanzl i mają przybyć dwa duże samochody.

 

Oprócz tego maja być dostarczone meble do sklepu, które zamówił zagraniczny klient oraz regały sklepowe metalowe, które ostatnio zamawialiśmy. Będę musiał zaangażować wszystkich do pracy, ponieważ musimy bardzo szybko się z tym uporać. Jeszcze dziś powiem chłopakom, ażeby się przygotowali.