Lekarz robi zapis z badania usg

Gdy byłam w ciąży zastanawiałam się nad tym do jakiego lekarza iść. Nie miałam bowiem pojęcia jaki jest dobry lekarza, który mógłby poprowadzić moją ciąże. W sumie jeśli chodzi o moje najbliższe koleżanki to właśnie ja zaszłam pierwsza w ciąże i nie za bardzo wiedziałam kogo mogę się o to zapytać.

Niepowtarzalny zapis z badania usg jako pamiątka

Dlatego też wchodziłam na różne fora internetowe i tam patrząc po pozytywnych opiniach na temat lekarzy dokonałam wyboru. Poszłam do tego lekarza bo miał dobre opinie a także dlatego, że był u niego możliwy zapis usg 3d w Poznaniu a tego właśnie chciałam. Chciałam mieć jak najwięcej i najlepszej jakości wydruki usg. A skoro była możliwość zapisu całego badania usg to jeszcze lepiej. Myślę, że za parę lat pewnie do tego zapisu chętni wrócę. A gdy moje dziecko będzie już dorosłe także pewnie ze mną z przyjemnością to obejrzy. Gdy poszłam na pierwszą wizytę lekarz powiedział mi, że gdy dziecko będzie większe czyli już za parę tygodni będzie możliwe zrobienie takiego zapisu w 3d. Także na pewno będę miała wspaniałą pamiątkę. Gdy miałam zrobione pierwsze takie usg 3d nie mogłam uwierzyć w to, że wszystko jest już na tym etapie ciąży tak widoczne. Zapis z usg pokazałam moim rodzicom bo oni przecież nie widzieli czegoś takiego. Mama była zaskoczona i jedyne co mogła to żałować, że gdy ona była w ciąży to jeszcze nie stosowano takich metod badania. Dobrze, że teraz można podejrzeć dziecko już w brzuchu mamy.

Widać, że dziecko prawidłowo się rozwija. A także widać co dziecko robi. W późniejszych badaniach mam na badaniu usg zapisane nawet czkawkę jaką moje dziecko miało podczas tego badania. Całą rodzinę to rozbawiło. A zresztą mojego lekarza też bo podobno nie zdarza się to bardzo często.