kolorowe poduszki na meble z palet

Moja znajoma jakiś czas temu wyremontowała duży stary dom. Ona jest z zawodu projektantką wnętrz dlatego też potrafi naprawdę dobrze urządzać mieszkania i wnętrza. Moim zdaniem dom po jej przeróbkach wygląda świetnie. W tym domu są łączone różne gatunki.

Koleżanka kupiła kolorowe poduszki na palety

kolorowe poduszki na paletyA do tego koleżanka wiele mebli zrobiła sama czym mi zaimponowała. Na przykład meble, które są w salonie są zrobione właśnie przez nią. Są to meble zrobione z palet. Koleżanka zamówiła do nich kolorowe poduszki na palety ze sklepu internetowego. Te poduszki z meblami wyglądają bardzo dobrze. W sumie gdy pierwszy raz zobaczyłam to połączenie to sama chciałam mieć coś takiego. Bardzo mi się to spodobało. Te meble kosztowały koleżankę razem z poduszkami bardzo mało. Ogólnie za całe wyposażenie wnętrz nie zapłaciła dużo. A te kolorowe poduszki kupiła w internecie i była na nie jeszcze do tego promocja. Także postanowiła kupić je na wszystkie meble. Początkowo myślała, że będą one tylko na łóżku a palet. Ale ze względu na cenę pozwoliła sobie na to żeby na krzesłach się one także znalazły. Wygląda to bardzo ciekawie bo teraz każdy mebel ma inny kolor poduszki. I tego wnętrza jakie ona stworzyła pasuje to. A te poduszki są jeszcze bardziej wygodne w rzeczywistości niż na to wyglądają. Siedzi się na nich niezwykle wygodnie i myślę, że koleżanka wiedziała, że taki będzie efekt gdy je kupowała.

Ja tak się przyjrzałam tym poduszkom i doszłam do wniosku, że taka jedną też bym mogła sobie zamówić. Bo ja mama w jednym pokoju wydłużony parapet, na którym można siedzieć i tak myślę, że taka poduszka by mi tam pasowała. Ja zawsze chciałam siedzieć na tym parapecie i sobie czytać na przykład. A z taką wygodną poduszką byłoby to w końcu możliwe.