Koleżanka i plany czyli makijaż permanentny brwi

Moja koleżanka chciałaby otworzyć coś swojego. Umie tatuować, ma swoją maszynkę i zazwyczaj robi wszystko w domu. Głównie dla znajomych, ale wieści szybko się roznoszą, i ludzie zaczynali zachwalać jej zdolności.

Makijaż permanentny brwi był dobre wykonany

makijaż permanentny brwiPostanowiła, że zajmie się tym na poważnie, w salonie. Ja miałam jej pomagać, bo jestem kosmetyczką. Ja wykonywałam najlepszy makijaż permanentny brwi w Warszawie, a ona zajęła się swoimi tatuażami. Ludzie przychodzili do niej z przeróżnymi wzorami, w różnych kolorach. Do każdego wszystko dopasowywałyśmy indywidualnie, bo chyba nikt nie chce mieć takiego samego tatuażu, jak ktoś jeszcze. Tatuaż świadczy o zainteresowaniach człowieka, i to taki jego znak rozpoznawczy. Miałam dobrze, bo jeśli coś zrobiłam nie tak, to koleżanka wykonywała usuwanie makijażu permanentnego, lub poprawki w razie potrzeby. Oczywiście żartuję, bo chyba jeszcze nie zdarzyło się tak, żebym spartoliła robotę. Ludzie byli zadowoleni z moich brewek. W pewnym momencie przyszła pani, która specjalnie przyjechała na usuwanie tatuażu w Warszawie,bo dowiedziała się o naszym salonie, i poleciła jej go zaufana koleżanka, wiec zawitała u nas. Miała imię swojego chłopaka wytatuowane na ręku. Opowiadała, że straszna głupota, bo już dawno z nim nie jest, i była tak zakochana, że nawet nie widziała, jak ją zdradzał i oszukiwał.

Obiecaliśmy jej pomóc, i bardzo się ucieszyła. Widziałam już kiedyś takie tatuaże z miłości, która później się rozpadała. Dlatego ja nigdy nie zdecydowałabym się na żadne męskie imię na moim ciele.

Więcej na stronie http://makijaz-permanentny.eu