Jestem kierowcą, ale serwis wag nie jest mi obcy

Lubię moją pracę! Jestem kierowcą samochodów ciężarowych. Pracuję w hurtowni, która oferuje artykuły spożywcze, a ja jestem właśnie kierowcą, który dostarcza je do sklepów spożywczych. Moja praca jest zawsze ciekawa, a szczególnie z tego względu, że nie siedzę w miejscu.

Serwis wag nie jest mi obcy

serwis wagHurtownia, a której pracuje znajduje się we Wrocławiu, jednak ja dostarczam artykuły na terenie całego dolnego śląska. Zawsze gdy przyjadę do hurtowni, jak i z niej wyjeżdżam, muszę „zaliczyć” wagi samochodowe. Urządzenia te, jakimi są wagi samochodowe służą do zbadania całej wagi samochodu. Poza tym także nie są obce mi kasy fiskalne. Muszę z nich korzystać podobnie, jak musiałem się nauczyć obsługi urządzenia jakimi są drukarki fiskalne. Czasem nie ma osoby, która obsługuje te urządzenia w naszej hurtowni, a ja już muszę ruszać, więc obsługuje właśnie drukarki fiskalne czy też kasy fiskalne aby wykonać odpowiednią fakturę do sklepu. Ostatnio także bawiłem się w serwis kas fiskalnych, gdy jedna z nich się popsuła. Lubie majsterkować, a naprawa takiej kasy fiskalnej nie była skomplikowana. Kiedyś także wykonywałem doświadczony serwis wag na dolnym śląsku. Ot taki utalentowany chłopak ze mnie. Jednak wracając do mojej pracy, czyli prowadzenie samochodu ciężarowego. Od zawsze fascynowałem się motoryzacja i od kąt zdałem prawo jazdy chciałem i praktycznie bez przerwy jeździłem samochodem. Dlatego uważam, że zawód zawodowego kierowcy jest wręcz dla mnie idealny i w żadnym zawodzie nie czuł bym się tak spowodowanie, jak jako kierowca.

Do tego jak się okazało jestem dobry jako serwis kas fiskalnych czy jako serwis wag w hurtowni w której pracuję. Praca jako kierowca w hurtowni to dobre rozwiązanie, jak chce się poznawać nowych ludzi, gdyż właśnie jako dostawca jest to wciąż z tym wiąże.