Jakiego fotografa wybrać

 

Fotograf na ślub to temat, który codziennie się u mnie przewija przez ostatnie tygodnie z tego względu, że moja przyszła żona nie była zadowolona, że nadal nie mamy wybranej osoby, która będzie odpowiedzialna za sfotografowanie nie tylko nas, ale także zespołu, sali weselnej, ale też i całej uroczystości, czyli ślubu. Jak widzicie możliwości mieliśmy bardzo dużo i na pewno tym bardziej ciężko nam się będzie na którąś z nich zdecydować.

Ślub – inwestycja w fotografa

polecany fotograf ślubny z bydgoszczyJeśli chodzi o wynajmowanie takich fotografów na wydarzenia takie jak nasze, czyli uchodzące za dość uroczyste, to postanowiliśmy przede wszystkim dać szansę osobom, które dopiero się uczą swojego fachu, ale już po niektórych zdjęciach, które prezentowali widzieliśmy, że posiadają fach w rękach i na pewno duże doświadczenie. Polecany dobry fotograf ślubny z Bydgoszczy przydał się nam właśnie podczas tych dwóch wydarzeń tym bardziej, że zaproponował znacznie niższą cenę całościową, jak tylko połączymy i ślub i wesele w jedno. Fotograf widać, że nie bał się pracy po kilkanaście godzin, gdyż tyle mniej więcej trwać będą te wydarzenia, a wszystko miało odbyć się w ciągu tego samego dnia. Fotograf na ślub czasami spędza czas nawet już od rana, gdyż musi przygotować cały sprzęt jeszcze przed wyjazdem, sprawdzić baterie, a czasami jeszcze zatrudnić asystenta, ale to w przypadku tych bardziej skomplikowanych zamówieniach.

Fotograf na śluby to osoba na tyle towarzyska, że każdy z gości będzie mógł porozmawiać i nawet zrobić parę zdjęć! Wiedziałem, że każdemu z zaproszonych gości będzie zadowolony, tym bardziej, jak będzie miał okazję zobaczyć efekty takiej sesji. Na efekty jednak wiedziałem, że trzeba będzie trochę poczekać, na przykład kilka tygodni, aż fotograf wszystkie zdjęcia obrobi.