Jakie gadżety na urodziny?

Aż trudno uwierzyć, że minął już rok. Dokładnie dwanaście miesięcy temu witaliśmy ją na świecie. Ależ ogromna radość nam wtedy towarzyszyła. Dziś jesteśmy dumnymi rodzicami, którzy właśnie przygotowują urodzinowe przyjęcie w ogrodzie.

Balon z helem świetnym pomysłem

balony z helem sopotPrzyjęcie urodzinowe dla malucha, który kończy rok, to sporo przygotowań. Przede wszystkim tort. Okej, może to atrakcja dla dorosłego podniebienia, ale przecież dziecko też może skosztować mały kawałek. Kolejna rzecz to dekoracje. Ta najważniejsza, czyli balon. Oczywiście w kształcie jedynki; oczywiście musi się unosić w powietrzu. Jeśli idzie o balony z helem sopot oferuje wiele sklepów z możliwością napełnienia. Przy okazji  zaopatrzyliśmy się w dodatkową butlę z helem, może się kiedyś przydać. Balony to idealny sposób na udekorowanie przyjęcia, nie tylko urodzinowego. Można wybrać wiele kształtów i wizerunków, to z pewnością gadżet, który przypadnie do gustu najmłodszym. A już kilka balonów to świetna zabawa, podobnie jak spacerowanie z balonem w ręku. Tak więc to załatwione, zapas helu także. Co jeszcze? Cóż, przydałyby się jakieś dodatkowe dekoracje, na przykład papierowe kule albo plakaty. Urodzinowe czapeczki dla gości to również interesującą opcja. Także zabawne sztućce. Niech będą też papierowe talerzyki, ważne by były wesołe i by wzbudzały uśmiech na twarzy. Poza tym oczywiście bezalkoholowy szampan dla dorosłych. Winietki dla gości, a może także naklejki z imionami na ubranie. Zamiast imion może być hasło, sugerujące okazję, jaka sprowadza wszystkich zebranych, czyli na przykład: „roczek Hani”.

Ufff, wszystko załatwione i zakupione. Wydaje się, że nie zapomnieliśmy o niczym, w końcu roczek ma się tylko raz w życiu. Do odebrania pozostał jeszcze tort. I najważniejsze, przede wszystkim pamiętaliśmy o prezentach.