Jak wesele, to i fajerwerki

 

Pary młode lubią się prześcigać w pomysłach na urozmaicenie wesela – w końcu jako, że świat idzie do przodu to nie powinno się pozostawać tylko przy tradycjach takich jak oczepiny, zespole grającym piosenki disco polo i jakichś zabawach. Oczywiście wszystkie te rzeczy są bardzo fajne i mile widziane, ale faktem jest, że czasami potrzebujemy czegoś więcej.

Sztuczne ognie – kolorowe show na weselu!

kolorowe sztuczne ognie na weseleZwykle to goście starają się zaskoczyć parę młodą na weselu, ale ja i mój ukochany – jako młode, bardzo energiczne, lubiące dobrą zabawę i pomysłowe narzeczeństwo, zdecydowaliśmy się odwrócić rolę i wymyślić coś, co zaskoczy wszystkich gości na naszej uroczystości. Przeszukiwaliśmy różne strony internetowe i jeździliśmy w różne miejsca w poszukiwaniu inspiracji, aż w końcu znaleźliśmy coś idealnego – kolorowe sztuczne ognie na wesele. Dogadaliśmy się z odpowiednią firmą (na szczęście mieli wojny termin na pokaz w dniu wesela), uiściliśmy opłatę, obgadaliśmy szczegóły i tyle. Byłam bardzo podekscytowana i zdenerwowana – najpierw ceremonia w kościele, później przejazd na salę weselną, witanie gości chlebem i solą, składanie nam życzeń, pierwszy taniec… później jednak jakoś się to wszystko rozkręciło, a ja wiedziałam, że powoli zbliża się godzina zero. Zeszliśmy więc z parkietu, zabraliśmy gości ze sobą na zewnątrz, gdzie wszystko było już przygotowane i zaczęło się. To było naprawdę piękne.

Warto jest sprawić sobie taki prezent na weselu – w końcu para młoda zasługuje na wszystko co jest najlepsze. Możemy też zorganizować coś takiego dla innej pary młodej: jeżeli zbliża się wesele naszej przyjaciółki albo kogoś z rodziny, warto zainwestować w taki prezent: nasi nowożeńcy z pewnością będą bardzo zadowoleni i nigdy go nie zapomną.